Rezultate căutare

  1. Dumi.

    problema arena PvP

    Buna ziua! FOE se skimba pe zi ce trece [de cand ati bagat level 5 la expediatia ghildei. Totusi lucrul asta nu se reflecta si in Arena PVP de ce spun asta? Pentru ca, pentru cei din ultima era, cel putin, pe locurile 1 din cele 3 in care puteai sa dai, sunt boti, care la un moment dat aveau...
  2. Dumi.

    deskiderea sticlute cu bonusuri

    Revin la propunerea de acum cateva luni, prin care am solicitat sa se ia in considerare posibilitatea de a deskide cat mai multe sticulte simultan acum ca a aparut level 5 la EG, se impune !!! ms.
  3. Dumi.

    Modificari facute si NEANUNTATE

    De ce ati modificat punctajele de la pvp, fara sa anuntati ????? luptele cu cei de pe locurile 1, aduceau 400+ puncte acum aduc 200+
  4. Dumi.

    Propunere

    Nu o data am fost nevoiti sa folosim sticlutele cu boost pentru monede si provizii, de care majoritatea nu ducem lipsa si chiar in cantitati mari. As vrea ca folosirea acestora sa fie mai simpla sa nu se mai inkida implicit, fereastra de inventar ori de cate ori folosesc o sticluta Da-mi...
  5. Dumi.

    Misiunile zilnice

    Mi se pare mie sau ati urcat nr misiunilor pentru capatarea cufarului provocatorului, la 7? Parca acum ceva timp erau 6 ?
  6. Dumi.

    prieteni fara numar

    Daca tot ati introdus M/F automat, de ce nu mariti limita de prieteni pe care o putem atinge? adica sa o mariti pana la 300 sau 500 sau limitless ?
  7. Dumi.

    Expeditia Ghildei

    Va propun sa mai adaugati un level la expeditia ghildei. Ati bagat atat de multe cladiri care dau atac si aparare la atac, pe eventuri, incat levelul 4 la EG a devenit o gluma pentru majoritatea jucatorilor din erele mari! Mai bagati un level de dificultate, sa simtitm ca merita!!! La acest...
  8. Dumi.

    Bug crancen la repetitive

    Aveti un bug urat de tot la repetitive!!! daca ai mai multe de facut, la un moment dat pur si simplu dispar de pe interfata !! rezolvati cat mai rapid ca e neplacut asa ceva, mai ales la inceput de era noua!!!!!!!!!!!!!
  9. Dumi.

    Cautare oferte pentru anumiti playeri

    As aprecia ca atunci cand caut ofertele unui anumit jucator, pe care doresc sa il ajut cu tranzactiile de bunuri de la market, sa il caut si dupa ce ii iau o oferta sa nu se mai skimbe apoi deodata la toti jucatorii e inutila functia, daca ea dispare dupa ce ii iei prima oferta!!!
  10. Dumi.

    Castel level 13

    Am si eu o intrebare simpla. De ce ati scos de la castelul -level 13, una dintre cele doua bonusuri de atac, care erau prezente acolo ???
  11. Dumi.

    Culegere oras

    Buna ziua! Propun ca indiferent de nr de pf din bara, sa ne putem culege orasul !! Daca am 250 sau 1000 de pf in bara, vreau sa imi pot culege orasul, fara sa primesc mesajul acela stupid ca deja am 100 pf in bara.
  12. Dumi.

    Venus in era mai mult sau mai putin.....spatiala

    De ce in venus avem o taverna de industriala? http://prntscr.com/1zx7ncd
  13. Dumi.

    Bonusuri degeaba :))

    Am observat ceva cam aiurea. Cand intalnesti o armata fara niciun bonus sau cu bonusuri mici, iar tu ai bonusuri mari, cand o unitate inamica trage in tine, iti ia o patratica de viata. NU este corect. Daca tu ai bonusuri mari, armata inamica fara bonusuri ar trebui sa nu te atinga deloc la...
  14. Dumi.

    Bug repetitive - venus

    Buna seara. De cand a aparut era noua, respectiv Venus, repetitivele merg aiurea. Dupa o serie de 3-4 abandonate, ca sa ajung la cele cu cotizeaza 150, respectiv 200pf, ecranul palpaie o fractiune de secunda, apoi fereastra cu repetitive se goleste de repetitive, ramanad doar cu misiunea...
  15. Dumi.

    Limita de 2000 de repetitive abandonate, pe zi

    Este adevarat ca ati impus o limita de 2000 de repetitive abandonabile, pe zi, FARA sa anuntati acest lucru, in prealabil, pe forum?
  16. Dumi.

    ce e asta?

    ce e asta? chestiuta aia de sub nr de batalii ramase http://prntscr.com/10x93wi
  17. Dumi.

    Intrebare GVG

    Fratilor, ce ati facut cu padurile de pe sectoarele GVG? :)))))) Au disparut padurile [si puterea aferenta cumva?] daca nu a disparut puterea, atunci de ce? doar ca sa fie mai greu de vazut "din prima"ce sectoare dau putere mai multa sau e doar un artificiu ca GVG sa merga mai usor?
  18. Dumi.

    Era noua

    Buna ziua Daca ieri a aparut pe beta, era noua, pe serverele celelalte cam cand o sa apara? Muslumesc.
  19. Dumi.

    Era noua?

    Buna ziua! Cam pe cand o sa apara noua era? Nu de alta, dar deja asta a durat ceva si unii dintre noi incep sa se cam plictiseasca, fara suparare. [las cuvantul colegului Adimucu :p]
  20. Dumi.

    Intrebare

    De ceva timp [nu de foarte mult], am observat ca am mai multe pierderi la GBG, la uzuri mici, pierderi pe care acum ceva timp nu le mai aveam. Intrebarea mea ar fi asta: ati umblat cumva la ceva? Pentru ca eu la uzura 35, spre exemplu, nu aveam nici o pierdere. Mi se pare f ciudat ca brusc, sa...
Sus