Rezultate căutare

  1. Ce extensii sunt legale si "daca" sunt legale?

    FoE Helper este acceptat, deocamdată, fiindcă dezvoltatorii au eliminat multe caracteristici, la cererea celor de la Inno. Totuși, s-a specificat clar că se folosește pe riscul jucătorului. FoE power tools este ilegal, nu l-am avut, dar am citit recenziile din magazinul Chrome. FoE Commander și...
  2. Discuții despre versiunea 1.217

    Sigur. O să rog colegii să intervină pe thread, unii dintre ei au deja capturi și clip-uri făcute pe parcursul ultimelor sezoane. O să revin și eu cu altele, începând de joi.
  3. Discuții despre versiunea 1.217

    Se pare că nici cu această versiune nu se va rezolva accesul la GbG de pe mobil. Începând cu actualizarea din august 2021, când a fost introdusă tema ”dark” la GbG, foarte mulți jucători au probleme când accesează harta, mai ales când sunt lupte importante și aflux mare de jucători pe server...
  4. ATACURI SI JAFURI

    Atacul poate avea loc doar o singură dată la 24 de ore, dar dacă ești jefuit, să zicem, la 23 de ore după atac, peste încă o oră poți fi atacat și jefuit din nou.
  5. Forge pe HTML5

    Eu folosesc Linux Lite, un derivat din Ubuntu. O să încerc, mulțumesc.
  6. Este mult mai interesant sa faceti acest GBG interlumi

    Păi n-am zis acum, Mike. :) @vdumitrescu20 - nu pot să-ți răspund la întrebare. :) Nu știu cum au de gând să implementeze asta, oricum va mai dura. Cel care mi-a spus are o rudă apropiată care lucrează pentru Inno. :D
  7. Forge pe HTML5

    Hmm... e posibil și asta. În momentul de față folosesc Chrome pe un sistem de operare Linux, parcă merge puțin mai repede, dar dacă trebuie să intru să dau lupte pe manual durează 5 minute până se încarcă terenul de luptă.
  8. Este mult mai interesant sa faceti acest GBG interlumi

    Din câte știu (din surse neoficiale) se pregătește în viitorul nu foarte apropiat un fel de confruntare între ghilde la nivel mondial. Ce formă va avea nu știu, dar informația e din sursă sigură
  9. Informatii despre jucatori

    Cauți cu google foestats, forgedb sau scoredb și găsești.
  10. Forge pe HTML5

    Se pare că nici aici nu găsesc un răspuns. :)) Din ce am văzut pe forumurile externe ”se lucrează” la îmbunătățirea versiunii html. Sunt tare curios cum va fi peste câteva luni, când nu va mai fi suportată varianta flash. Oare câți jucători vor renunța, având în vedere neajunsurile variantei html?
  11. Event

    De regulă recompensele mari vin de două ori la fiecare event. Colosul va mai fi către finalul eventului, dacă și acum s-a mers pe aceeași idee.
  12. Forge pe HTML5

    Salutare! Jocul rulează foarte greu pe HTML5, mai are cineva această problemă? Am încercat pe mai multe computere și laptop-uri, cu diverse configurații și pe diverse sisteme de operare. Am folosit Chrome, Chromium, Firefox, Torch, Midori, Opera, Explorer, ca și browsere, Win7, 8 și 10, Linux...
  13. Concurs - Ziua a 6-a

    36
  14. Concurs - Ziua a 3-a

    Vrăjitoarea cea rea
  15. Concurs - Ziua 1

    3 https://ibb.co/v1JP3cn
  16. Viitorul Virtual partea a treia

    Cand se va implementa partea a treia din Viitorul Virtual? Atunci se va debloca si noua legendara, nu?
  17. Pendragon recruteaza!

    Ghilda Pendragon este o ghilda de top 10. Suntem interesati sa fuzionam cu alte ghilde, astfel incat impreuna sa devenim mai puternici si sa dominam acest server. Daca va place jocul si, mai ales, daca sunteti activi in GvG si EG, va asteptam la noi. Veti avea toate avantajele unei ghilde de...
  18. Pendragon recruteaza!

    Ghilda Pendragon este o ghilda de top 10. Suntem interesati sa fuzionam cu alte ghilde, astfel incat impreuna sa devenim mai puternici si sa dominam acest server. Daca va place jocul si, mai ales, daca sunteti activi in GvG si EG, va asteptam la noi. Veti avea toate avantajele unei ghilde de...
Sus