Rezultate căutare

  1. Forge pe HTML5

    Salutare! Jocul rulează foarte greu pe HTML5, mai are cineva această problemă? Am încercat pe mai multe computere și laptop-uri, cu diverse configurații și pe diverse sisteme de operare. Am folosit Chrome, Chromium, Firefox, Torch, Midori, Opera, Explorer, ca și browsere, Win7, 8 și 10, Linux...
  2. Viitorul Virtual partea a treia

    Cand se va implementa partea a treia din Viitorul Virtual? Atunci se va debloca si noua legendara, nu?
  3. Pendragon recruteaza!

    Ghilda Pendragon este o ghilda de top 10. Suntem interesati sa fuzionam cu alte ghilde, astfel incat impreuna sa devenim mai puternici si sa dominam acest server. Daca va place jocul si, mai ales, daca sunteti activi in GvG si EG, va asteptam la noi. Veti avea toate avantajele unei ghilde de...
  4. Pendragon recruteaza!

    Ghilda Pendragon este o ghilda de top 10. Suntem interesati sa fuzionam cu alte ghilde, astfel incat impreuna sa devenim mai puternici si sa dominam acest server. Daca va place jocul si, mai ales, daca sunteti activi in GvG si EG, va asteptam la noi. Veti avea toate avantajele unei ghilde de...
  5. Harta GvG

    Salutare! Am două propuneri pentru continentele GvG. (Simona, nu e cazul să postezi 2-3 cuvinte, știu că transmiteți propunerile mai departe, de-asta s-au și adus atâtea modificări în joc). :) 1. O funcție de panoramare (zoom) la fel ca la oraș. Cred că ar fi foarte util să ne putem uita ”mai...
  6. Ghilda CU BRIO recrutează

    Salutare! Ghildă mică, dar cu ambiții mari, recrutează membri activi și cu spirit de echipă. Vrem să fim mai mulți, dar contează calitatea, nu cantitatea. Scopul nostru este să ne apropiem de topuri sau chiar să ne regăsim în ele în următorul an sau, de ce nu, șase luni. :) Avem printre noi...
  7. Ghilda The Lone Ranger recrutează

    SUSȚINEM PLĂCEREA DE A JUCA! Suntem o ghildă fără pretenții, nu vrem să spargem topurile, doar să ne bucurăm de joc. Avem doar câteva reguli de bun simț: - ajutor la schele minim 2pf - motivări/finisări măcar din buton - să aveți Observator (nu se donează la Tezaur) - nu luptăm în GvG - la...
Sus