Rezultate căutare

  1. Discuții despre versiunea 1.195

    Îmbunătățiri la GVG pe când? Se blochează și doar stând în sector fără sa se dea lupte... E penibil!
  2. Discuții despre Viitorul Virtual - Partea a III-a

    Cate si care sunt bunurile necesare pentru noua cladire legendara?
  3. Colosus lev 10

    Da, se pare ca nu ai cum sa faci lvl 10 fara diamante, mie nu imi iese nici pe A nici pe D
  4. Discuții despre Evenimentul Forge Bowl 2019

    Se pare ca fara diamante nu ai nici o sansa sa faci lvl 10 !
  5. Ghilda USS Enterprise recruteaza jucatori activi GVG!!

    Salut, Dupa cum spune si titlul Ghilda USS Enterprise recruteaza jucatori activi GVG!!
  6. Limita colectare pf

    Sunt de acord cu cele discutate mai sus! +1 pentru scoaterea limitei de 100 de pf in bara! Sau gasirea oricarei alte soultii!
  7. Discuții despre evenimentul Campionatul FoE de fotbal 2018

    Nu este bug si nici modificare, clasamentul este functie de cel care are mai multe trofee(goluri)date. Ex: Daca cineva are 5 goluri date (5 goluri fiind numarul cel mai mare de goluri date din totalul de jucatori) iar urmatorul are 4 goluri date atunci cel cu 5 goluri este in liga de aur, cel cu...
  8. Discuții despre evenimentul Campionatul FoE de fotbal 2018

    Asa am calculat si eu, dar voiam sa fiu sigur. Din punctul meu de vedere nu este corect sa nu dai posibilitatea de a reusi sa duci templul idolilor la lvl 10 fara a folosi "bani", pana la urma pentru multi din jocul acesta diamantele inseamna bani. Si mai trist este faptul ca ai nevoie de 1100...
  9. Discuții despre evenimentul Campionatul FoE de fotbal 2018

    Buna, Va rog sa imi spuneti daca este posibil sa obtii toate cele 9 modernizari are templului fara a folosi diamante! Multumesc!
  10. MANASTIRE

    Am sters manastirea din greseala, oare mai pot sa o recuperez cumva :( sau doar la evenimentul bonus din evul mediu timpuriu? :(
Sus