Rezultate căutare

  1. suspansu

    Concurs: Joc de asociere a cuvintelor

    Brănză dulce!
  2. suspansu

    Ce este Ziua St.Patrick ?

    Ne îmbrăcam la verde toată lumea!?
  3. suspansu

    Concurs: Rezoluție pentru FoE pe 2023

    Schimbați ceva în acest joc,ca deja devine plictisitor! Daca și Titan va fi ca Venus și Jupiter,fara vre o schimbare majora ,atunci totul va fi doar o rutina! Parerea mea personala! În rest numai de bine! La mulți ani tovarași !
  4. suspansu

    Concurs: Sfaturi despre FoE

    Epoca mea preferata este toate,pentru ca aici ne simtem bine cu toții! Referitor la clădire?????????? Mie îmi pace Transportor folosit ca si mijloc de deplasare pentru distractia de 1decembrie ziua Romăniei în locul trenului casei regale! Sprițul și manele astea ca sa fie veselieeeeeeeeeee...
  5. suspansu

    Concurs: Vacanța de vis

    Sunt în concediu ! Sunt scafandru militar de adăncime,locuiesc la malul marii,dar uite ca si acum sunt chemata la diferite intervenții! Oameni înecați! Pana acum in 3 saptamani de concediu am la activ 6 decedați înecați din păcate! Viața te face sa alegi ceva pentru viitor! Eu am ales marea cu...
  6. suspansu

    CONCURS: De când jucați FoE?

    Joc de ceva ani de zile! Sigur nu mai știu,dar asta nu conteaza! Ce conteaza cel mai mult,este faptul ca mi place ,acest minunat joc! Am jucat foarte multe jocuri,dar nici unul nu se compara,cu Forge of Empires!Joc de 5 ani ! ;)
  7. suspansu

    Concurs pe forum: Joc de asociere a cuvintelor

    Astenie de primăvara!
  8. suspansu

    Concurs pe forum: Forge Moments

    Da! Ce a mai interesanta povestioara despre FoE este ca l joc de vre-o 3 ani de zile și nu știu sa intru pe chat,deci n am jucat in viața mea GvG! Nu mă pricep! Poate la un moment dat,voi juca și GvG!?
  9. suspansu

    Ce se intampla cu investitiile dupa ce intrerupi prietenia cu un jucator?

    Da! Investiția se primește absolut,fara probleme!;););););););)
  10. suspansu

    Bunurile pe ere!

    Bine făcută treaba,de a împărții bunurile,pe ere! Acum le găsești imediat! Bravo!;););););););) Piața,schimburile de bunuri,se fac mult mai ușor! Super mișto!:):):)
  11. suspansu

    CONCURS - Loterie pe forum - MAI 2021

    1967
Sus