Rezultate căutare

  1. Davy Crockett

    Propun descurajarea fenomenului de Bully-ing

    Ai grija ce scrii, ca intri si tu in colimatorul lui Buli Buli si daca nu stai bine cu rabdarea... mi-e ca iti smulgi parul din cap. Crede-ma, trebuie sa scormonesti bine in trecut, sa mai fi intalnit un asemenea specimen. Vin 10 oameni si ii spun ca tigrul il face tocatura daca se pune cu...
  2. Davy Crockett

    Propun descurajarea fenomenului de Bully-ing

    Eu sunt "copilul" la care se refera. Am "doar" 38 de ani si mi-am permis sa ocup toata harta, impreuna cu cei 22 de colegi, desigur. I-am tinut doua sectoare la 128/130, vreo trei zile, desi m-a porcait cum i-a venit la gura, in privat, ca sunt un nenorocit, un dictator, un tartor, cel mai rau...
  3. Davy Crockett

    Discuții despre Venus în Era spațială

    Ce nu pot intelege... de ce nu se pot rezuma unii in a comenta strict la subiect?! Cred ca a devenit foarte "cool" sa ii atace pe cei care au alte pareri, indiferent ca au argumente reale sau nu. In plus, daca vreti sa-i "periati" pe cei de la Inno, faceti-o in mesaje private, nu aici. E gretos...
  4. Davy Crockett

    Discuții despre Venus în Era spațială

    Aia vrem toti, un al doilea bonus, doar ca unora le place sa elucubreze pe aici si, in acelasi timp, sa ii "perieze" pe cei de la Inno.
  5. Davy Crockett

    Discuții despre Venus în Era spațială

    Sunt curios de unde o sa faci tu rost de bunuri si la ce pret... In cate "secole" o sa le platesti cu PF acele bunuri... Si... in cate "veacuri" o s-o duci pana la niv 20-30... daca nu cumva ai vreo 10 conturi suport. Si, nu in ultimul rand, in cate "romane" o sa imi dai un raspuns. Apoi, sa imi...
  6. Davy Crockett

    Discuții despre Venus în Era spațială

    Daca as simti ca-mi pierd timpul, n-as mai juca FoE. Cred ca fiecare stie cel mai bine cum isi dramuieste timpul. Ce nu inteleg eu... ce mai cauti pe aici daca gandesti asa. Doar daca esti masochist. Dar... din ce zice colegul de joc Dumi20, se pare ca, in loc sa iti dai cu parerea despre Venus...
  7. Davy Crockett

    Discuții despre Venus în Era spațială

    Abia asteptam sa ne dati oportunitatea de a va spune ca noua legendara este o BATAIE DE JOC! O UMILINTA la adresa jucatorilor avansati! O MARE MIZERIE! Arata extraordinar, ca aspect, dar ce ofera... este absolut SCABROS! Nu-mi vine sa cred ca dupa ce v-ati batut joc de noi cu Proiectul...
  8. Davy Crockett

    Discuții despre Venus în Era spațială

    Exact asa! Buna observatie.
  9. Davy Crockett

    "LISTA DE SEMNATURI"

    Unitatile din Centura "de castitate" sunt O MARE BATAIE DE JOC! Probabil s-au imbolnavit de COVID-19 cei care erau platiti sa faca treaba asta si au angajat niste amatori. E ireal ce au putut sa faca!
  10. Davy Crockett

    Machu Picchu

    Salutare! Am o propunere pentru Inno Games. Avand in vedere popuraritatea incontestabila a acestui loc absolut superb, as dori sa faceti cumva sa ne aduceti Machu Picchu in Forge of Empires. Ramane la latitudinea dumneavoastra sub ce forma, cladire legedara sau cladire de eveniment istoric...
  11. Davy Crockett

    CONCURS - Imnul ghildei

    Dark Jungle Music - Aztec Temple Aztec Empire - Cirgard
  12. Davy Crockett

    Discuții despre Câmpurile de luptă ale ghildelor

    Buna. Ati putea sa ne ajutati foarte mult, la GvG si nu numai, introducand o noua legendara de genul Alcatraz-ului. Sa ofere trupe si inca ceva, PF, bunuri, bonus...etc. Ar fi extraordinar sa fie Machu Picchu. Sunt sigur ca sunt in asentimentul multor jucatori. Discutam intre noi si au fost...
  13. Davy Crockett

    Discuții despre noua epocă - Viitorul Virtual - Partea I

    Abia astept Armata de teracota!
  14. Davy Crockett

    Discuții despre noua lume East-Nagach

    Joc pe toate cele patru lumi, plus Beta. Inca una? :)
Sus