Rezultate căutare

  1. CONCURS - Loterie pe forum - MAI 2021

    1970
  2. Misiune bunuri

    Nu am facut calcul matematic :) nici nu stiu cate tipuri de bunuri are fiecare era am spus in principiu as deoarece am gandit ca poate sa aiba si 4 bunuri pe era :)
  3. Recrutari pentru Un Loc Mai Bun

    adi am impresia ca tu joci pe forum mai mult decat pe joc :) Acea gilda la momentul acela era in reconstructie si de asta a postat mesajul iar plecarea ei a fost pt ca sa decis ulterior o fuziune cu alta gilda , cei care joaca jocul stie ce se intampla pe lumea in care joaca :) Iar ca raspuns...
  4. Misiune bunuri

    imparte cele 200 de bunuri la cate bunuri produce era , in principiu sunt 50 de fiecare
  5. Marcaj sectoare gvg si Superliga diamant

    adimucu , tu ai o norma oarecare de postari pe forum ? cu tot respectul esti paralel dar chiar paralel cu jocul
  6. Marcaj sectoare gvg si Superliga diamant

    ok inchei discutia si OK , inchiei discutia cu tine ca sa poti ramane in lumea ta ai dovedit ca est demn de admiratie cu tot respectul esti paralel dar chiar paralel cu jocul si "cresti puiule cresti"
  7. Marcaj sectoare gvg si Superliga diamant

    Dar dai cu parerea de atotstiuitor si asta chiar e nostim , daca tu nu esti obligat sa accepti de ce as fi eu obligata sa accept ? adimucu cu tot respectul esti paralel cu jocul
  8. Marcaj sectoare gvg si Superliga diamant

    adimucu lasa pe cei care se pricep , tu joaca sa cresti mare si dupa acea mai da cu parerea :)
  9. Marcaj sectoare gvg si Superliga diamant

    Pai daca ala de pe C e mai avansat (tocmai l-am vazut ) cred ca draga adimucu tu ai activitate pe forum decat pe orice lume din joc
  10. Marcaj sectoare gvg si Superliga diamant

    Liderii si coordonatorii GBG fac aliante si baga diamante .Ca sa inchida un sector fie din vointa sau ........ ceilanti jucatori adimucu cu tot respectul esti paralel dar chiar paralel cu GBG ( de curiozitate pe ce lume joci ?)
  11. Marcaj sectoare gvg si Superliga diamant

    Acel jucator pe care il mentionezi tu Adi este lider si poate lua decizi in cadrul unei gilde si face o anumita strategie si alianta cu alte gilde si este corect ca un singur jucător să aibă la un moment dat controlul acolo, atunci când "blochează" un sector . Dezvoltatorul poate sa ia decizi...
  12. Marcaj sectoare gvg si Superliga diamant

    Adi , cu tot respectul esti paralel cu gbg . propunerile sunt ok sa vedem ce decizie ia dezvoltatorul
  13. Discuții despre Turnul Galata

    Nu e un " must have " dar nu e rau sa o ai
  14. Discuții despre Turnul Galata

    nu stiu ce misiuni , am prins pe unul in B si cu ceva diamante si pf am asezat in sat cladirea
  15. Discuții despre Turnul Galata

    Eu o am deja :)
Sus