Rezultate căutare

  1. D-Best

    Muzică de fundal oraș principal/colonie

    Lumea: toate lumile Browser și versiune sau tipul aplicației: mobil, 1.261.15 Prezentare: De fiecare dată când intru pe joc lipsește muzica de fundal din orașul principal/colonie. Cea de la eveniment este prezentă și continuă să se audă chiar si după ce am închis fereastra. La fel si cea de la...
  2. D-Best

    PROBLEME LA EDITARE

    Lumea: Brisgard Browser și versiune: Joc pe mobil. Prezentare: În monentul în care folosesc butonul de demontare a clădirilor și vreau să selectez mai mult de o clădire, sunt scos din joc. Print-screen-uri: ✔ Cât de des se întâmplă: Se întâmplă de fiecare dată când încerc să fac asta. Urgența...
  3. D-Best

    Turnul tacticianului, nivel 3

    În newsletterul de prezentare a evenimentului de iarnă apare următoarea imagine: Aș vrea să știu dacă mai este de actualitate sau măcar dacă se va avea în vedere pe viitor un al 3-lea nivel pentru Turnul tacticianului (și, posibil, pentru celelalte două). În mail mai se specifică că „începând...
  4. D-Best

    Promovare în ligă (GBG)

    Rezultatele primului sezon GBG au plasat ghilda în care mă aflu pe locul 1. Am rămas tot în liga de argint. Este un bug sau... sau... sau ce? Cum se calculează această promovare/retrogradare?
  5. D-Best

    Blocare obiecte în inventar

    Atunci când intră obiecte noi în inventar și dai click pe lacăt pentru a le bloca, căsuța pe care trebuie să o bifezi este deplasată spre dreapta, fiind vizibilă pe jumătate. Dacă se iese din inventar, apoi se intră din nou, problema dispare.
  6. D-Best

    Actualizare bonusuri Clădiri Legendare

    Mai este de actualitate ceea ce s-a vehiculat într-un live pe facebook cum că se vor modifica câteva bonusuri ale unor CL, pentru a le face oarecum mai eficiente, cum e cazul Colosseumului?
  7. D-Best

    Clădiri Legendare

    Se poate pune problema introducerii unui buton asemănător celui de la istoricul de evenimente sau armată pentru a ne arăta în clasamentul global al clădirilor legendare strict un singur tip de CL, ca de exemplu, doar Domul?
  8. D-Best

    Pachet de selecție Pradă de război

    Se pot adăuga pe lângă cele trei opțiuni disponibile acum și o cantitate de bunuri și o cantitate de puncte forge? Așa, pachetul de selecție ar cuprinde aproape toate recompensele pe care le oferă Castelul Himeji (mai puțin diamantele). Și, desigur, și-ar merita numele de selecție.
  9. D-Best

    PORTRETE

    Există posibilitatea ca portretele câștigate în cadrul evenimentelor istorice, al evenimentelor speciale și de sezon din anii trecuți să fie puse ca recompense în viitorul apropiat? Eu în curând fac un an de când joc și tânjesc după portretele pe care nu le am. Cel puțin, dacă nu aveți de gând...
  10. D-Best

    Halloween - misiunea 20

    Misiunea 20 din cadrul evenimentului de Halloween ne cere finalizarea fiecărei opțiuni în cadrul unei clădiri de producție. aseară am început opțiunea de 24 de ore la un alchimist, iar azi, cu câteva momente înainte, am colectat proviziile. Nimic. A rămas tot la 5/6, având în vedere că toate...
  11. D-Best

    Despre cerculețul albastru...

    Deci... Mă gândeam la propuneri pentru îmbunătățirea socializării în ghildă. Și ce credeți? Am găsit! Propun, fără alte introduceri, ca acel cerculeț albastru să devină... verde, de exemplu, atunci când jucătorul respectiv este online. Mulțumesc!
Sus