Rezultate căutare

  1. Johnny Joker

    frauda sau realitate??

    realitate, din pacate :)) Cum a punctat si Artanis.. daca se strang mai multi si n au uzura.. e chiar mult 39 de secunde .. :))
  2. Johnny Joker

    Propunere imbunatatire centru mesaje

    Buna ziua tuturor! Propun ca atunci cand ai o circulara deschisa si citesti din urma, pt a fi la curent, in momentul in care cineva scrie pe acea circulara sa nu mai deruleze automat in jos (este enervant din punctul meu de vedere) ci sa apara un mesaj "n mesaje noi" cu sagetica in partea de...
  3. Johnny Joker

    Baza de suport

    Cea afisata la ghilda mea este cea indicata si pe wiki.. corespunzatoare nivelului ghildei, fara a lua in calcul observatoarele, noi asta vrem sa aflam, daca se poate vedea undeva TOTALUL (nivel + observatoarele coelgilor)
  4. Johnny Joker

    Baza de suport

    Nu intelegi, valoarea afisata acolo este oferita doar de catre nivelul ghildei, pe noi ne intereseaza o valoare totala.
  5. Johnny Joker

    Baza de suport

    Acela este doar cel oferit de catre nivel, ne intereseaza totalul, adica nivel+observatoare
  6. Johnny Joker

    Gvg pe telefon/mobil.

    Cam tot ce tine de GvG intra sub topicul Do Not Suggest, deeeci nu cred ca se poate.
  7. Johnny Joker

    Titlu vecini in mesagerie

    Salutare, am urmatoarea propunere: In momentul in care dorim sa ni se afiseze informatii despre un anumit player in centrul de mesaje, in acel meniu care contine avatarul acestuia si cateva optiuni, sa apara undeva (sub avatar de exemplu) tagul de "Prieten" sau "Vecin". Ar facilita ajutorul...
  8. Johnny Joker

    Bug afisare productie finalizata

    Daca printre elementele ce trebuie culese din respectiva cladire se afla si pf, nu mai apare.
  9. Johnny Joker

    Bug afisare productie finalizata

    Ai peste 100 de pf in bara?
  10. Johnny Joker

    misiuni

    Pai de-a lungul avansarii in joc exista o serie de misiuni principale care au un fir cronologic definit de ere, pe care trebuie sa le faci. Din ce stiu eu se pot abandona celelalte misiuni.
  11. Johnny Joker

    Doua intrebari pe aceeasi tema

    1) Cel mai probabil, nu. 2) Aceste cladiri sunt esentiale la inceput, pana reusesti sa aduni diverse cladiri speciale/cladiri legendare care, din punct de vedere al randamentului, le inlocuie foarte usor. Din ce stiu eu, misiunile de la eventimente sunt scalate in functie de era, deci nu te vei...
Sus