Rezultate căutare

  1. Vali

    Bara de puncte

    Mariti bara de puncte sa afiseze corect numarul de puncte. Acum sunt afisate doar numarul de puncte din 3 cifre, dar cateodata se depasesc 999 de puncte in bara si se afiseaza primele 3 cifre din numarul de puncte, ceea ce e cumva derutant. Multumesc.
  2. Vali

    Ajutorul in masa - bug

    Butonul de ajutor in masa blocheaza butonul "Abandoneaza" al misiunilor zilnice (in special cel al repetitivelor, asta e important). Cat timp se executa ajutorul in masa nu se poate abandona o misiune repetitiva, trebuie sa astepti sa se termine ajutorul, ceea ce e bug absolut. Nu trebuie sa...
  3. Vali

    Generare oferte la piata de "n" ori

    Oare ne ajuta si pe noi Inno sa facem spre exemplu 10 oferte la piata printr-un singur click, fara sa mai fim nevoiti sa generam de 10 ori aceeasi oferta? Adica ceva de genul asta:
  4. Vali

    Achizitionare incercari EG foarte greoaie

    De la ultima actualizare, in momentul in care cumpar o incercare se intampla ceva cu acel mic popup, care se afiseaza mai mult timp ca deobicei pe ecran pana se inregistreaza achizitia. In plus, dupa ce dai click pe cumpara, textul din butonul care afiseaza medaliile cheltuite pentru a cumpara...
  5. Vali

    Consider bug

    Conform inclusiv descrierii afisate in popup nu scrie nicaieri ca drumul cu doua benzi trebuie conectat direct la cladirea principala, aka Primarie. Scrie doar ca trebuie conectata la drum cu doua benzi, ceea ce am facut. E ca un fel de drum din Romania, unde se asfalteaza pe bucati, sa zicem ca...
  6. Vali

    Finalizare asezare culturala

    Buna seara. Propun scoaterea butoanelor inutile de la finalizarea asezarii culturale, cred ca s-a mai propus asta. E de-ajuns unu singur, respectiv cel cu "Finalizeaza asezarea". A doua propunere, ar fi sa se afiseze un mesaj inainte de finalizare in cazul in care exista acele cristale...
  7. Vali

    Discuții despre reclamele pe mobil

    Mi-as dori sa fiu angajat, sa stau in pat, cu mana pe telefon, sa ma joc si sa intre banii in cont :)) dar din pacate nu!
  8. Vali

    Caleasca Forge Plus si noua interfata de la Provocarea zilnica

    A aparut undeva detalii despre aceasta actualizare? Pentru ca acum am vazut in oras Caleasca Forge Plus, si noua interfata de la Provocarea zilnica! Mai e ceva nou?
  9. Vali

    Filtrare Jurnal Arena PvP

    Buna ziua. Ar fi bine daca ar exista un filtru pe numele jucatorului in Jurnalul din Arena PvP. Sa vezi un istoric doar cu un anumit jucator, ce bataie ti-a luat sau i-ai dat :D Iti poti da seama mai repede daca-l sari sau nu in lupte. Acum trebuie sa derulezi mult pana il gasesti in lista.
  10. Vali

    Bug in stergerea textului dintr-o postare

    Buna seara. In momentul cand scrii o postare, daca stergi prima litera a unui cuvant se sterge automat si spatiul dinaintea cuvantului, ceea ce nu-i normal. Va rog sa rezolvati aceasta problema!
  11. Vali

    "Iscoadele noastre au descoperit..." .. ce?!

    Hmmm..... Sunt foarte suparat pentru ca am la vecini un jucator de ceva vreme (mai bine de un an, nu stiu cum iscoadele astea isi aleg vecinii) care este mult mai mare decat mine si are si obiceiul sa jefuiasca de fiecare data cand intra in joc pe cei mai mici decat el, c-asa sunt cei batuti...
  12. Vali

    Iconita de afisare a cladirilor cu productie terminata

    Buna seara. Propun ca aceasta iconita (cutiuta de lemn) care apare in momentul in care ai posibilitatea de a folosi cele 5 diamante pentru a culege toate cladirile din oras sa mai aiba inca o "faza", si-anume sa apara dezactivata in momentul in care mai sunt cladiri de cules, dar nu mai poti...
  13. Vali

    Derulare mesaje in mesagerie

    Salut. Propun ca aceasta noua caracteristica a jocului de a NU derula mesajele la cele noi sa fie trecuta ca o setare. Sincer nu-mi place deloc sa trebuiasca sa dau eu click pe buton sa vad cine a postat dupa mine... era mai bine inainte! Personal mi-as dori aceasta optiune in setarile mele din...
  14. Vali

    Update gradina labirint

    In tonul celor mai noi postari despre upgrade-uri, vin si eu cu propunerea upgrade-ului pentru Gradina labirint, din 5x4 in 4x4. Cum e la fantani asa sa fie si la asta, oricum are aceeasi logica de premii aceasta cladire, deci n-ar fi rau si un upgrade in acelasi sens cu fantanile! Mersi!
  15. Vali

    Incidentul nu mai exista!

    O noua eroare in joc, in legatura cu incidentele. Se pare ca incidentele au ceva erori la colectare. Cand dai click pe ele apare un mesaj de eroare care spune ca "Aceasta recompensa nu mai este disponibila". Eroarea se pare ca a fost raportata si pe Beta, deci, se pare ca problema nu e doar pe...
  16. Vali

    Adaugare puncte la cercetari.

    Salutare. Puteti implementa sistemul de adaugare a PF-urilor la cercetari asa cum e implementat la CL? Adica sa putem pune toate punctele odata din stoc, nu cate 10, sau cate 2... Multumesc.
  17. Vali

    Doua "mici" bug-uri, unul in forum unul in joc

    Salut. Doua mici bug-uri pe care le-am intalnit. Pe forum: Dupa ce postezi intr-unul din threadurile care au mai multe pagini, noua postare se afiseaza ca fiind ultima postare din prima pagina. Abia dupa ce apesi pe butonul ultimei pagini se afiseaza aceasta postare ca fiind utlima din thread...
  18. Vali

    Necesar pentru entuziasm

    Ce trebuie sa fac? Nivelul de fericire este cu cel putin 20% fata de necesarul de fericire, cu toate astea mai am nevoie de ceva pentru entuziasm...
  19. Vali

    Prieteni invitati vs Prieteni acceptati

    Salut. Revin cu aceasta problema, care sigur plictiseste pe unii, dar ceva e in neregula, de aceea am deschis si tichet. Am numarat in lista mea de prieteni = 84 (m-am saturat sa sterg, asa ca m-am oprit si am numarat). Sunt sigur ca sunt mai mult de 4 dintre ei care mi-au dat ei invitatie si...
  20. Vali

    Afisarea erei bunurilor la piata

    Saultare. O idee...
Sus