Rezultate căutare

  1. Discuții despre Incursiunile cuantice

    Merita sa mai joci un joc paralel si sa pierzi atata timp pentru o cladire care imediat va fi egalata de alta ce va aparea la urmatorul eveniment?
  2. Discuții despre mini-provocări

    Ooo se vede recompensa cladiri de la expeditia ghildei, suna promitator, nu o sa mai dovedim sa le vindem la comerciantul de antichitati, le vom sterge pur si simplu. BLEAH
  3. Discuții despre Evenimentul verii 2023

    1. Cum sa nu pui cheia de fiecare data si asa nu o poti gasi chiar daca ar fi. 2. De ce ai avea nevoie de inca un post comercial nivelul 1 daca cel pe care l-ai primit primul nu a ajuns la nivel maxim? Era o vreme cand puteai sa primesti cladirea de la evenimente la nivel maxim fara sa...
  4. Fereastra pop-up pentru recompensa

    A fost deja implementata pe jumatate.
  5. Fereastra pop-up pentru recompensa

    Propun sa apara fereastra pop-up pentru fiecare cladire, adica cand culegi 2 monede sa apara: Felicitari ai cules 2 monede! Astfel functia care iti permite sa tii click apasat si sa culegi resusursele de la mai multe cladiri sa fie inutila.
  6. Discuții despre versiunea 1.253

    Mai bine nu se afisa deloc sau sa fie obtionala fereastra pop-up, macar faceti sa se poata inchide cand apesi click inafara ferestrei.
  7. Poti fi jefuit de doua ori?

    Stiam ca poti jefui o data la 24 de ore pe cineva. Acum e posibil sa fi jefuit de doua ori la rand de aceeasi persoana?
  8. Discuții despre Evenimentul toamnei 2020

    Am făcut întocmai cum ai spus, mai puțin la punctul unu, am făcut ce e drept puține misiuni zilnice. La punctul 2 daca va vine sa credeți am rămas cu zero ingrediente. Am consumat pe toate, nu m-am așteptat sa reușesc. Punctul 3 da aici nu am ce zice ținând cont ca de doua ori pe an sunt undeva...
  9. Discuții despre Evenimentul toamnei 2020

    Si eu 5 campuri si hambar lvl 3, toate misiunile, cules evenimete si cateva misuni zilnice. Fara dimanate nu prea a fost posibil sa obtii tot. Se pare ca oricat timp ai petrece in jocul asta nu e de ajuns => acest joc nu e gratis.
  10. Colosseum

    Colosseum produce ridicol de putine medalii si ocupa un spatiu asa de mare.
  11. Discuții despre noile pachete de la Expediția ghildei

    Bravo, nu am reusit niciodata sa trec de nivelul 2.
  12. CONCURS - Loterie pe forum - IUNIE 2019

    2591
  13. Discuții despre Evenimentul de primăvară 2019

    Se presupune cand joci un joc te detasezi de realitate, greutatile vietii,etc. si te relaxezi. In acest ''joc de noroc'' ramani doar cu frustari si nervi. Vor sa cheltuim tot mai mult din timpul nostru in acest joc, si ne rasplatesc cu ghinionul de care ziceai. In acest caz ar trebui sa primim...
  14. Discuții despre Evenimentul de primăvară 2019

    Trei iazuri traversate, niciodata nu am primit recompensa zilei.
  15. Vecini

    Multumesc pentru sfaturi, deci sa inteleg 8 campioni ar fi cea mai buna armata de aparare? Celelate solutii sunt evidente, (orcum multumesc ca le-ai evidentiat). Scutul de la taverna e eficient, dar cand jumatate de an esti printre in ultimi 5 jucatori cam incepi sa ramai fara arginti. Am avut...
  16. CONCURS - Loterie pe forum - MARTIE 2019

    3282
  17. Vecini

    Este luni, s-au rearanjat veninii. :) Giciti ce: tot pe ultimul loc sunt! Deci inainte evenimentul care a inceput pe 19 februarie am fost pus pe ultiul loc. De atunci jefuit incontinuu (am activat bonusul scut de la taverna de foarte multe ori.. raman fara monede). Mai stau 2 saptamani si daca...
  18. Vecini

    La cat timp se schimba vecinii? Pentru ca am o luna de cand sunt ultimul in lista de vecini.. :mad: Are idee cineva cum se generaza aceasta lista de sunt asa "norocos"?
  19. Vecini

    Si acesta strategie potrivita e secreta, nu? :confused:
  20. Vecini

    Stai linistit, jumatate de an, fara sa exagerez, am fost in ultimii zece in lista de vecini. Nu am putut progresa mai deloc eram jefuit incontinuu.
Sus