Rezultate căutare

  1. Imposibilitate misiunea 51 Natura salbatica

    Corect, dincolo se iau si masuri cand prezinti dovezi ( screen uri / printuri ) la noi........
  2. Imposibilitate misiunea 51 Natura salbatica

    Intr adevar asa e, mi ai dat dreptate desi vro8ai sa nu o faci, pe serverele romanesti sunt 12 mii de conturi pe serverele straine sunt sute de mii, diferenta este ca pe serverele straine sunt si oameni, aici pe cele romanesti sunt doar conturile, foe merita sau nu laude nu sunt in masura eu sa...
  3. Imposibilitate misiunea 51 Natura salbatica

    S au tinut misiunile principale pentru a avea cat mai multe tichete( bilete ) pentru premiu
  4. Imposibilitate misiunea 51 Natura salbatica

    Noi ca si comunitate nu mai reprezentam mare lucru in foe, un 0.2 daca.....cand alte tari au zeci de servere noi ne "mandrim" cu 5 servere care insumate aduna un maxim de 1 mie de jucatori, restul sunt ....doar conturi, daca s ar da bann la toate acele conturi foe ar pune lacatul pe Romania...
  5. Imposibilitate misiunea 51 Natura salbatica

    Cum sa prelungesti cu o zi eventul cu o ora inainte de fi alizarea eventului, cum???? Voi o faceti la misto in ultima vreme, un foe plin de bug uri, de admini care nu reusesc sa isi faca treaba ( doamna simona atentie la ban, daca dati ban va asumati, nu am jignit nimic...si vorbesc serios va...
  6. Avantajul ghildei

    Multumesc mult,pentru moment tot doar pe beta este sa inteleg
  7. Discuții despre versiunea 1.225

    In sfarsit....dupa mai bine de 4 luni merge iar ok androidul,se resimt cei 12 gb rami iar.....in schimb mai aveti de rezolvat partea de gbg unde inca nu e in parametrii normali...."keep going"
  8. Gbg rework

    Ok si daca ghilda ta ia totusi toata harta,iar ghilda adversa merge din fata capitalei si sectioneaza harta in 2.....ce se intampla cu a 2 a jumatate de harta a ghildei tale?cea care nu mai e conectata in nici un fel la capitala ta? Iti dai seama ca ceea ce propui nu are cum sa se intample,prea...
  9. Turnul victoriei

    Pe noi ne deranjeaza doar postarile tae mai popo,iar daca dezvoltatorii nu stiau ca exista o tara pe nume Romania ,cum explici faptul ca stiu sa incaseze bani de la romani?....acelasi popo...plin de talc.....sau ma rog ceva prafuri
  10. Data mesajului în Chat

    Popo,acelasi mesaj,cu mentiunea...lasa ne ca NE obosesti,habar nu ai ce vrea sa zica omu dar tu iar iti fluturi bufantii in vazul tuturor,eu inteleg ca e un forum unde toti au libertatea de a se exprima,dar tu.......tu ne obosesti rau de tot cu inteligenta ta,asa ca rogute,lasane pe noi...
  11. Discuții despre versiunea 1.221

    Fireste ca despre gbg e vorba,si poate a ti rezolvat si bug ul meu....cel in care aveam jumatate ecran negru si vedeam doar partea dreapta a hartii ( v am trimis si screen cu...cum a ti spus oare?? A da,...aceasta eventuala eroare....)..dai lupte pe juma de harta si la restul sectoarelor nu ai...
  12. Discuții despre versiunea 1.221

    Sa speram ca dupa mai bine de juma' de an ,vom putea si noi 'astia' saracii cu android sa jucam ca la inceput in gbg,altfel degeaba ai 12 gb rami cu snapdragon888 ca esti ca si cum ai juca de pe telefon cu butoane, A,si daca toti a ti umblat 'cica' ceva la armata,pe cand si acel buton magic...
  13. Avantajul ghildei

    Un subiect care chiar ma intereseaza si pe mine,deci daca are careva o stire ceva acolo,rog sa posteze si aici
  14. Combat mai complex/bun

    Popo,vezi sa nu ti se rupa toata operatiile ca pe urma faci ce facem si noi,ni se rupe de postările tale
  15. Turnul victoriei

    Acelasi popo....doar numele l ai schimbat ,mentalitatea tot aceeasi o ai stimabile domn popo,fara nici o noima doar sa te bagi in seama cu toti,indiferent ce doar sa postezi....iti recomand alte retele de socializare....in cazul tau nu ar strica cateva zeci de situri de mateimoniale ....de multe...
  16. Combat mai complex/bun

    Nu am inteles din prima punctul tau de vedere,scuzele mele
  17. Combat mai complex/bun

    2000 e putin....si da prefer sa fac pfndecat ce? Sa imi incordez muschii si sa vad cum ma incordez? Si nu,nu te a oprit nimeni nici pe tine sa faci dom 180.... E vorba de cum gandeste fiecare jocul de cum i se potriveste lui jocu....eu nu am zis nimic niciodata de cei ce isi incordeaza...
  18. Combat mai complex/bun

    Eu prefer sa dau pe automat.....e vorba de rapiditate in primul rand ,in al doilea,la dom 180 vrei sa fi prezent pe circulare nu sa dai o lupta in 5 minute
  19. Turnul victoriei

    Este normal sa imi exprim nemultumirile legate de joc deoarece dezvoltatorul jocului produce jocul pentru? Cine sunt destinatarii si beneficiarii acestui joc? Dezvoltatorul sau jucatorii?? Da,imi exprim nemtumirile pentru ca nu vreau sa am 10 jocuri instalate cand le pot avea pe foate intr un...
  20. Turnul victoriei

    Tu citesti ce se posteaza? Sau raspunzi din prea multa putere intelectuala ce zace in tine? Omul a spus ca nu e nevoie sa se mai bage turnul victorie deloc cu atat mai mult la expeditie in nivelul 4, Te rog frumos dute de ia o gura de aer si dupa ce ai luat o ti eti respiratia pana ajungi la 1...
Sus