Rezultate căutare

  1. AlexMerlin

    Discuții despre Evenimentul verii 2023

    Mda, de obicei lipseste cheia de pe tabla, asa ca iti consumi dublonii degeaba si la finalul zilei mai bifezi o gaura in calendar. :confused:
  2. AlexMerlin

    Istoricul jucătorului

    Mereu util...
  3. AlexMerlin

    Istoricul jucătorului

    @Lady S se poate face ceva in legatura cu propunerea asta? Ii stresant sa te tot trezesti cu cate un "prieten nou" care nu stii de unde a aparut pana nu stai sa-l intrebi cum se numea inainte.
  4. AlexMerlin

    Discuții despre Evenimentul verii 2023

    Corect! Printre Marile premii sunt doar fragmente de Vila viceregelui. Pachet de modernizare pentru acesta este doar printre Premiile de vara, care sunt pe bani.
  5. AlexMerlin

    Discuții despre Evenimentul verii 2023

    Nu stiu la voi cum merge, dar eu cred ca va trebui sa aduc niste fragmente de acasa, ca momentan am 7 in loc de 12 - si si asta doar ca mi-am folosit toate fragmentele :confused:
  6. AlexMerlin

    Amenajare harta.

    Atunci raman la metoda clasica. Si asa mi-a iesit destul de bine. :)
  7. AlexMerlin

    Total confruntari in EG

    Da, am pus-o la BUG report pentru ca nu vad sensul de ce nu 64/64 sau 80/80 inseamna 100%.
  8. AlexMerlin

    Total confruntari in EG

    Unde scrie ca daca am terminat toate, mai putin ultimul nivel, deja am completat 100% din EG?
  9. AlexMerlin

    Blocare articol

    Momentan putem de/bloca articole doar din fila principala a inventarului. Ar fi util sa putem face asta si din restul filelor.
  10. AlexMerlin

    Discuții despre versiunea 1.257

    Lipsesc niste traduceri:
  11. AlexMerlin

    Amenajare harta.

    Da, dar nu ti le si pozitioneaza automat - sau are si asa ceva, doar ca nu stiu eu?
  12. AlexMerlin

    A mai reușit cineva asta ?

    La inceputul jocului cand ai populatie doar cateva mii, poti face misiunea asta, dar mai incolo, cand ai sute de mii, mai greu...
  13. AlexMerlin

    Achizitionare incercari EG foarte greoaie

    Eu observ dupa batalii ca jocul "se gandeste" mai mult si tot apare acel popup.
  14. AlexMerlin

    Schimb trupe

    GvG merge doar pe calculator.
  15. AlexMerlin

    Discuții despre versiunea 1.254

    Multumim ca am fost auziti :)
  16. AlexMerlin

    Total confruntari in EG

    Exact! :D
  17. AlexMerlin

    Total confruntari in EG

    Inainte maximul era 64/64, adica 100%.
  18. AlexMerlin

    Total confruntari in EG

    Numarul total de confruntari la EG a ramas 64 niveluri (=4x16) in loc de 80 niveluri (=5x16).
  19. AlexMerlin

    Suprapunere text in inventar comerciant

    Ar trebui redenumite pachetele noi de EG sau cu modul in care sunt afisate incat sa nu se mai suprapuna denumirea articolelor cu continutul din restul coloanelor.
  20. AlexMerlin

    Schimb trupe

    Cu alti jucatori nu ai cum sa schimbi fara sa dezechilibrezi jocul. Ar merge doar daca ai schimba cumva cu sistemul. Gen, "buy-back" pentru trupe unde iti dai trupele epocile anterioare, mai platesti ceva pe langa (in functie de epoca acestora) si primesti trupe din epoca ta.
Sus