Rezultate căutare

  1. Discuții despre noutățile la Câmpurile ghildelor

    acu sincer,sa nu ma credeti atat de cretin,cum ca as crede ca parerea mea,a ta,a noastra conteaza...dar nu vad cum cei care investesc in joc,ar fi bucurosi...paradoxal,tocmai asta se va intampla,se vor limita investitiile:)
  2. Discuții despre noutățile la Câmpurile ghildelor

    si daca tot se fac aceste modificari,din care,recunosc,cea cu afisarea uzurii este apreciabila,de ce nu largiti rubrica tezaur cu diamante? sa poata contribui membri ghildei la stocul comun?
  3. Discuții despre noutățile la Câmpurile ghildelor

    sau,poate asta e un mod elegant de a pune lacat jocului?
  4. Discuții despre noutățile la Câmpurile ghildelor

    poate inteleg eu gresit modificarile,poate nu ar strica sa veniti si domniile voastre,dezvoltatorii jocului in intampinarea noastra,a jucatorilor,sa ne spuneti ce a dus la aceste modificari.asa,la prima vedere,eu personal,nu vad absolut niciun avantaj,nici ptr noi,nici ptr dumneavoastra.dar...
  5. Discuții despre noutățile la Câmpurile ghildelor

    cei care intrau rar pana acum,cu prezente sporadice,nu-i va atrage ideea ca altii nu vor putea da lupte decat un numar limitat.iar cei care intrau des si cumparau la event un cufar,doua,nu mai are sens s-o faca. din pacate,prea putini isi vor exprima un punct de vedere deschis,noi fiind neamul...
  6. Discuții despre noutățile la Câmpurile ghildelor

    cei pasionati de foe,in niciun caz nu sta pe joc ptr culorile minunate sau valoarea exceptionala a desenelor,ci ptr lupte,ptr pf uri,pentru a mai pune un nivel la o legendara...
  7. Discuții despre noutățile la Câmpurile ghildelor

    care ar fi partea mai ok,ca eu nu inteleg... de la mine se vede asa:nu conteaza sa ai atac mare,deci sunt inutile investitiile in eventuri,tot cateva sute de lupte vor fi date pe zi... dupa prima luna,o buna parte isi va pierde interesul.
  8. Tezaur

    Buna ziua, Cu toate ca sunt absolut convins ca propunerea mea va ramane fara niciun rezultat,poate nici nu va fi citita,fac o incercare: ar trebui ca la tezaurul ghildei,sa se poata dona si diamante,ptr a putea fi folosite la comun in cadrul gbg.
  9. Concurs: Sfaturi despre FoE

    1. cea mai buna epoca,din punctul meu de vedere,este Viitorul.de ce? ptr ca,parerea mea,in epoca asya v-ati pus toata priceperea acumulata in erele anterioare,iar cele de dupa,le-ati facut pe repede-inainte. 2.cea mai importanta cladire legendara ptr un jucator nou este Domul,ptr ca iti permite...
  10. CONCURS: De când jucați FoE?

    2 ani si 2 luni
  11. Propunere imbunatatire joc

    de ce ne fura foe diamantele?? la anumite cladiri,la construire,scrie clar: 0 diamante,construieste imediat.e vb de cladirile care au timp de sub 1 minut. in realitate,daca dai click,ti-au furat 250 diamante.daca asa vor sa ne oblige sa cheltuim bani,se inseala!
  12. CONCURS - Imnul ghildei

    queen- i want to break free, ghilda : fara reguli, lumea: brisgard
Sus