Rezultate căutare

  1. Intrebare pentru Community Manager

    Daca ati vrea si ati dori sa -i adunati pe cei cu cate 2,..3 conturi suport oare cate ghilde ati putea face....cred ca minim 2 , fiecare de cate 80 jucatori :))))) .Oare in toate tarile se intampla astfel de smecherii sau doar Romania e o exceptie?:)))))
  2. Discuții despre Luna lui Jupiter în Era spațială

    Dupa cate vad,noua cladire legendara din Luna lui Jupiter este benefica doar pentru cei care doresc sa treaca din viitor spre arctic,oceanic,,etc,,,ceilalti care am trecut deja,producem aceste bunuri cu trasportorul....deci sa inteleg ca pentru noi ,care am trecut deja peste aceste ere,noua...
  3. Discuții despre noua așezare: Imperiul Mogul

    O cladire de la care primesti 30 pufur/zi, a carei constructie dureaza cateva luni de zile(timp in care faci cladirea),aceste pufuri pot fi primite din jafuri,gbg, IN CATEVA SECUNDE........este aiurea sa muncesti atat de mult pentru ....NIMIC
  4. Discuții despre Arena PvP

    in ce zi se termina prima turneu pvp...scrie ca in prima zi a lunii,..dar este data de 3.07.2021....mersi
  5. Discuții despre Arena PvP

    Vreau sa inteleg si eu cum se poate asa ceva....lupt cu acelasi jucator de trei ori la rand si de fiecare data are un alt atac si o alta aparare....?cum se poate asa ceva?
  6. Discuții despre Venus în Era spațială

    Intrebare...: -pe cei care au terminat asezarile culturale cu ce-i ajuta noua legendara?...cu ce-i motiveaza sa mai joace in continuare la asezari...doar pentru aceste premii ”slabute”?
  7. Discuții despre Egiptul antic

    La ce ora incepe egiptul antic?
Sus