Rezultate căutare

  1. Discuții despre Evenimentul de primăvară 2021

    Aștept cu nerăbdare acest eveniment. Am numărat zilele după ”cutia de surprize”. Cu mulțumiri pentru tot ce faceți pentru noi.
  2. Discuții despre Evenimentul Ziua Sf. Patrick 2021

    Felicitări, ai „prins” toate capcanele acestui eveniment, care se adresează mai ales celor inteligenți și foarte inteligenți, desigur și pentru ceilalți este o provocare incitantă. Pe mine m-a captivat, chiar dacă nu am reușit să descopăr tacticile optime deât târziu, dar am avut plăcerea...
  3. ZIUA ÎNDRĂGOSTIȚILOR

    Vă propun, pe forum, ca azi, toți cei care sunt îndrăgostiți de acest joc, indiferent de lumile unde sunt prezenți, să transmită un „mesaj” echipei, indiferent prin ce modalitate. Mesajul meu este : „ Ziua îndrăgostiților” să vă ajungă azi în viața reală, cu fericire și plinătate sufletească...
  4. Discuții despre Evenimentul Ziua Sf. Patrick 2021

    am la sarcini de colectat 16 Q , și am colectat peste 8.4 Q , am dat pe ”continuă” și în ferestră mi-a apărut 8.4 Q, dar nu este activat. Mai am două sarcini, și îmi semnalează că alte sarcini sunt în orașul următor. Ce fac dacă îndeplinesc și cele două sarcini pe care le mai am în orașul la...
  5. Discuții despre Evenimentul Ziua Sf. Patrick 2021

    Mulțumesc de ajutor
  6. Discuții despre Evenimentul Ziua Sf. Patrick 2021

    Este superb, foarte incitant. Nu am înțeles când sau cum se poate trece la următorul oraș ? Trebuie colectate un număr fix de trifoi (unde putem găsi cât - pentru a trece la următorul oraș. Sau, după ce s-au efectuat toate îmbunătățirile la toți manangerii orașului, se poate trece la următorul...
  7. blocare la „trimite iscode” deși am bankii .. de ce

    este blocat „trimite iscoade” la o bătălie pe cafre aș fi cășticato cu iscoade, Am banii pentru trimiterea iscoadelor ....?????
  8. ștergere clădiri

    cum șterg o clădire, teatru de exemplu ?
Sus