Rezultate căutare

  1. Flacara ritualica mai mare

    Care este bonusul Flacarii ritualice mai mare?(in sectiunea de bonusuri din cadrul primariei arata 7% atat la atacul cat si la apararea armatei de aparare iar in caracteristicile ei doar 7% atac pentru armata de aparare) P.S: o am doar un inventar..de aceea nu pot sa-mi dau seama de bonusul...
  2. Stocare cladire Manastire

    Buna ziua, Care ar fi rationamentul de Manastirea nu poate fi stocata?Sunt eu prea pacatos?
  3. Bonus PF

    Buna ziua, Desi in primarie am 5 PF bonus( 4 de la ghila + 1 de la un emisar)..cand selectez primaria imi scrie doar 4 PF.Sincer,n-am fost atent sa vad cate imi acorda fizic cand se termina termenul!Dar cred ca ar trebui sa arate 5 PF!Mentionez ca joc pe versiunea mobila!
  4. 2 sloturi la magazinul de antichitati

    Buna seara, Cum pot pune al doilea produs la vanzare(in acelasi timp cu primul)?Mentionez ca este deblocat al doilea slot!
  5. Egalitate la contributii CL

    Buna ziua! in caz ca doi jucatori au contribuit cu acelasi nr. de PF-uri la o cladire legendara (si se situeaza pe locurile care se premiaza)...cine este cel mai bine clasat? Din ce am vazut eu...cred ca cel care a fost primul care a contribuit cu acel nr. de puncte! Va multumesc!
Sus