Rezultate căutare

  1. Discuții despre noutățile la Campionatul Câmpurilor ghildelor

    Uzura crește automat după fiecare luptă. Nu o poți "întârzia". Așa e jocul. Trebuie să-ți pui clădiri în oraș care să-ți dea forță militară. Ca să poți da lupte și cu uzură mai mare.
  2. Despre joc

    Ca să faci o circulară trebuie în primul rând să ai ghildă. Altfel nu e circulară, ci mesaj de grup.
  3. intrebare

    ... și caută și pe forum cu funcția de căutare subiectul "Marte în era spațială"
  4. intrebare

    Construiește Transportorul spațial, cucerește toate provinciile din Marte de pe hartă, pe unele provincii e un semn care îți arată că acolo e minereu...probabil trebuie să construiești și niște clădiri speciale... crește nivelurile la transportor și roagă te să aducă ce îți trebuie ție...
  5. Discuții despre evenimentul Ziua Sf. Patrick 2024

    Nu sunt deocamdată. Apar când vor ele sau când vor ăia de la inno
  6. Intrebari

    Cercetări... Apucă-te și butonează toate butoanele pe care le ai în joc... apasă acolo unde ai semnul întrebării... până înveți singur mișcările simple de bază. Cu întrebările astea ești ca țăranu care a plecat la târg să vândă țuică și a nimerit din greșeală în muzeul Brukenthal. A întrebat...
  7. Jocul acesta

    N-ai găsit bine
  8. Intrebari

    Caută-ți un scop... Dacă nu-l găsești, nu mai juca. Apucă-te de alt joc, unde știi de la început care e scopul...
  9. idee de legendara noua

    Fiecare legendară oferă o "recompensă" la închiderea unui nivel...nu am înțeles la ce te referi
  10. Actualizare GBG

    Se referă la poziția în clasamentul general propoziția aia. Avansarea în ligile la GBG depinde de rezultatele din fiecare rundă de GBG
  11. Terminalul oceanic

    Gata am rezolvat. Nu băteau ochelarii până în marginea aia unde e terminalul. Îl aveam demult, mă tot uitam prin oraș și nu-l vedeam nicicum.
  12. Terminalul oceanic

    Unde e terminalul oceanic? Sau cum se "activează"? Că eu văd numai portul arctic la mine în oraș și niciodată nu pleacă submarinul, numai șalupa aia, deși eu sunt în oceanic deja de o lună... ???
  13. Discuții despre evenimentul de iarnă

    În cazul de față "chiei" se traduce prin "codul PIN de la cardul bancar". :D
  14. Misiune Rivali

    La misiunile astea mesajele de la "consilierii" ăia sunt toate la caterincă. Nu mai băga în seamă și tu chiar orice.
  15. Armată suplimentară

    Nu o activezi tu. Ei o au secretă de la început. Doar după ce sunt loviți de inamic se transformă în unitatea de bază
  16. Puncte Castel la schimbul de bunuri din inventar la Comerciantul de Antichități..cred că sunt probleme?!

    Primeai până ceva timp în urmă și acum nu mai primești....pentru că iarna nu-i ca vara
  17. cladirile din titan

    Și ce mai voiai să-ți crească altceva ca să fii mulțumit? Părul și unghiile?
  18. Discuții despre Evenimentul de Halloween 2023

    Te-a supărat INNO cu treaba asta, sau doar ai vrut să le comunici că ai observat? Îți mai pierzi timpul și nervii să urmărești atent ce se dă la premiile zilnice, când oricum toate sunt mizerii?
  19. EXPEDITIA GHILDEI

    Faptul că tu și celelalte milioane care sunt de acord cu tine credeți că jocul se îndreaptă spre anonimat, pe mine mă impresionează la fel ca o muscă care bâzâie prin cameră... doar ca să bâzâie. Iar pe cei de la INNO îi impresionează încă și mai puțin, de fapt asta e problema ta. Îți pui...
  20. EXPEDITIA GHILDEI

    Mă doare undeva de unlikul tău. :))) Și pe alți câteva mii sau milioane de aici îi doare undeva că faci tu nivelul 5 la expediție, sau că nu îl faci. Expediția nu e obligatorie. Nici măcar nivelul 1. Așa că nu-ți mai umfla tu atâta venele la gât că a făcut INNO nivelul 5 prea greu. Dacă e...
Sus