Rezultate căutare

  1. McLovin

    CONCURS: De când jucați FoE?

    Am inceput sa joc acum 1189 de zile pe lumea East Nagach si acolo a ramas principala :cool:
  2. McLovin

    Discuții despre modificările aduse la Câmpurile de luptă

    Dap, cam asta reiese din anunt. Sincer mi se pare cam ciudat.. dar ma rog, poate cu timpul ramane varianta noua doar :)
  3. McLovin

    Discuții despre modificările aduse la Câmpurile de luptă

    Cand va fi live pe server?
  4. McLovin

    Armate Viitorul Oceanic

    Hello, Am mai postat acum ceva timp ceva legat de armatele din Viitorul Arctic, cum ca nu reuseam sa trec de ele la EG in ultimele runde, pana la urma gasisem o combinatie acceptabila si am trecut. Pentru era aceasta, Viitorul Oceanic, este putin mai tricky la final, deja de la penultima poarta...
  5. McLovin

    Discuții despre Evenimentul verii 2021

    Nah.. raman la concluzia mea, o mizerie de event.. din pacate de an la an se micsoreaza sansele de a mai obtine cate ceva, si nu cred ca-s singurul care considera asta.. :)
  6. McLovin

    Discuții despre Evenimentul verii 2021

    Cel mai dezamagitor lucru la acest eveniment, este la sistemul de busole, reducerea posibilitatii de a obtine "3 spatii/miscari" ale corabiei.. este vizibil fata de evenimentul de anul trecut, si nu cred ca ma poate contrazice cineva.. :) Ca idee exista o posibilitate destul de mare sa nu obtii...
  7. McLovin

    Armate Viitorul Arctic

    later edit: am reusit cu 2 testoase, 4 tancuri pe perna si 2 banditi (cred ca se poate si full tancuri, anyway) testoasele sunt foarte bune din ce vad, lovesc 1 hit catre tinta pe care ai selectat-o, apoi lovesc si celelalte tinte (artileria cu plasma) deci e f eficient :D multam @FastBobu pt sfat
  8. McLovin

    Armate Viitorul Arctic

    Mai am 1,5/3 la harta oceanicului :D abia astept sa ajung in Marte ca nu mai suport :))) dar pana acolo.. mai am scarbosul Oceanic
  9. McLovin

    Armate Viitorul Arctic

    am incercat combinatiile astea de le-ai zis, mai putin cel cu testoasele, incerc asa ca s-ar putea sa am vreo 2 :)) si again, erau alte bonusuri acum ceva timp cand erati voi in arctic, dupa ce ca era greu atunci, au si modificat level 4, sa fie si mai greu.. anyway, multam pt sfaturi :D
  10. McLovin

    Armate Viitorul Arctic

    Cand erai tu in arctic nu schimbasera dificultatea (bonusurile) la level 4 eg mai mult ca sigur :)
  11. McLovin

    Armate Viitorul Arctic

    Buna ziua jucatori! Am si eu o mica frustrare legata de expeditia ghildei, si nu prea ii dau de cap.. Am incercat 7 mii de combinatii si am ajuns la concluzia ca am atac slab, dar totusi am zis sa incerc ca poate mai exista vreun "as in maneca". Sunt in Viiotul Arctic, cu un bonus de 1001% atac...
  12. McLovin

    Discuții despre Arena PvP

    @Adrianus1 - ce spui tu se intampla cu jucatorii NPC (cei generati de joc, "boti"). La jucatorii reali de pe server se schimba in functie de ce bonusuri isi activeaza fiecare :)
  13. McLovin

    Slot suplimentar la Negustorul de antichitati

    https://forum.beta.forgeofempires.com/index.php?threads/castle-system.14550/ -posibil sa urmeze un nou feature pe joc in viitorul apropiat
  14. McLovin

    CONCURS - Loterie pe forum - MAI 2021

    2516
  15. McLovin

    Upgrade proprietatea concurenților

    Ar fi fost o idee buna, cateva procente in plus.. nu stricau :)
  16. McLovin

    Bug Expeditia Ghildei

    Dupa fiecare relicva colectata, apare acea fereastra din nou, lucru ce acum ceva timp nu se intampla, de aia am raportat :) @Popocatepetl
Sus