Rezultate căutare

  1. Emberguard

    Expeditia Ghildei

    Doar Epoca Fierului costă 15k pe săptămână în medalii. Până să ajungi la vârsta colonială vei avea nevoie de sute de mii. În spațiu veți avea nevoie de milioane pe săptămână
  2. Emberguard

    Cum e posibil?

    Adversarul tău este format în întregime din unități la distanță și de artilerie. Îți pot lovi unitățile de 1-2 ori înainte să ajungi la ele. Unitățile tale sunt moarte în 2, poate 3 lovituri, în funcție de teren. Aveți nevoie fie de unități rapide, fie de ceva care poate lovi de la distanță...
  3. Emberguard

    Crestere nivel Statuie de Onoare

    nici unul luat După înțelegerea mea, Catadan spunea că vor să facă ceva cu fragmentele de statuie din inventar M-am înșelat? Ideea mea a fost că adăugarea mai multor niveluri nu va rezolva problema excesului de fragmente. Dacă adăugați 2 niveluri, veți obține doar mai multe fragmente într-un...
  4. Emberguard

    Crestere nivel Statuie de Onoare

    Nu văd o problemă cu excesul de inventar. Dacă aveți o Statuie de Onoare Lvl 8, atunci fragmentele și-au făcut deja treaba. Deși nu mi-ar deranja nivelurile mai ridicate, tot ceea ce este introdus trebuie echilibrat pentru joc. Nu doar pentru a adăuga mai multe niveluri. Veți avea întotdeauna...
  5. Emberguard

    Crestere nivel Statuie de Onoare

    O Statuie de Onoare de nivelul 8 este deja destul de puternică. Dacă se adaugă mai multe niveluri, se va întâmpla probabil odată ce devine depășit
  6. Emberguard

    ATACURI SI JAFURI

    Atac: o dată la 24 de ore Jefuire: o dată pe atac reușit (expiră după 24 de ore dacă nu este folosit) Cronometrul de atac determină când puteți jefui. Jefuirea nu are niciun efect asupra momentului în care pot ataca din nou.
  7. Emberguard

    Afisarea erei bunurilor la piata

    Afișează deja era dacă treceți peste bun. Dar și asta ar fi frumos
  8. Emberguard

    Arata si cantitatea detinuta in popup-ul fabricii

    Imi place ideea. Pentru coerență, cred că ar fi mai bine afișat astfel:
  9. Emberguard

    Fantana dorintelor: diamante ?

    Ceea ce înseamnă adimucu este că procentul este irelevant pentru obiectiv cu excepția cazului în care primești o mulțime de Fantana dorintelor. Procentajul nu este suficient de mare pentru a vă face griji dacă obțineți diamante, cu excepția cazului în care plasați Fantana dorintelor în vrac
  10. Emberguard

    Fantana dorintelor: diamante ?

    Este mai probabil să fie de 1% pentru Fantana dorintelor. Toate clădirile care au avut șansa de diamant dezvăluite au fost de 1%. Numai din cauza feedback-ului în versiunea beta care a fost schimbat pentru Cuibul Corbii la 5%. Această modificare a cuibului de corbi la 5% a redus, de asemenea...
  11. Emberguard

    Despre inselatorie si nepasare...sau Ticu Dorin

    Când joci, vrei să fii judecat după ce faci sau după ce cred oamenii? Există un defect inerent în a decide că ceva este o încălcare a regulilor pe baza numărului de plângeri. Nu ar trebui să conteze dacă este vorba de 1 persoană sau 100. Ar trebui să conteze doar dacă este o încălcare a...
  12. Emberguard

    Ce facem de la 01 ianuarie 2021?

    Unele browsere sunt mai potrivite pentru HTML5 decât altele. Dacă browserul dvs. actual are probleme cu HTML5 încercați diferite browsere pentru a compara performanța acestora
Sus