Rezultate căutare

  1. 2NICE

    Cum se pedepseste BUG-using-ul? Pt o ghilda intreaga?

    da, este o speta exclusiv pentru echipa de suport, doar acolo poate sa gaseasca raspunsul la aceasta situatie
  2. 2NICE

    Cum se pedepseste BUG-using-ul? Pt o ghilda intreaga?

    @adimuc,u acel colt de care vorbesti nu se considera granita comuna (vecinatate), asta e regula la GbG :cool:
  3. 2NICE

    Incarcare joc

    si eu folosesc tot chrome si la mine merge uns :cool:
  4. 2NICE

    Discuții despre versiunea 1.192

    anuntul e destul de clar si se specifica care si unde o sa apara. chiar nu esti capabil sa citesti ce scrie in anunt? daca poti totusi sa citesti nu esti capabil sa intelegi ce citesti?
  5. 2NICE

    Discuții despre versiunea 1.192

    alt noob la orizont ;) a disparut mircea cel vitean si a aparut scorpionul turmentat :eek:
  6. 2NICE

    Banca sau depozit pentru materiile prime cu destinatie consacrata

    cred ca acum plange dupa diamantele pierdute gratuit ;)
  7. 2NICE

    Banca sau depozit pentru materiile prime cu destinatie consacrata

    hai pa, nu pot sa imi pierd timpul cu un astfel de noob. pentru succesurile tale tocmai ai fost avansat la rangul de ignore, astfe eu nu o sa mai vad toate prostiile pe care le postezi pe aici.
  8. 2NICE

    Banca sau depozit pentru materiile prime cu destinatie consacrata

    tu nu vrei sa intelegi ca la negocieri nu se tine cont de ce bunuri ai tu disponibile? sunt zeci de jucatori care nu pot face negocierile la un moment dat din cauza ca la negocieri se cer bunuri pe care nu le au in inventar.
  9. 2NICE

    Banca sau depozit pentru materiile prime cu destinatie consacrata

    nu are rost. e noob - nu intelege
  10. 2NICE

    Banca sau depozit pentru materiile prime cu destinatie consacrata

    idei si propuneri de joc - nu fantezii si modalitati de a ocolii jocul. artificiile le poti folosii de sarbatori nu aici.
  11. 2NICE

    Banca sau depozit pentru materiile prime cu destinatie consacrata

    nu ai inteles nimic, zau tu nu poti sa ii faci nimic, totul este aleatoriu. Tu nu poti influenta ce iti cere la negociere, este aleatoriu - este o iluzie sau o intamplara ca tu nu ai avut un anumit tip de bun si la negociere nu a cerut acel bun (nu este o actiune a ta) - exista negocieri unde...
  12. 2NICE

    Batalii

    maa, tu cu cine dezbati aici? 1. subiectele sunt de acum 1 am 2. cei care le-au postat acum un an nu mai au conturi pe forum adica dezbati singur ca televizorul :p
  13. 2NICE

    Banca sau depozit pentru materiile prime cu destinatie consacrata

    esti simpatic dar tot noob ramai. tu vrei sa joci un joc despre care nu stii nimic si nci macar nu ai citit regulamentul de joc. "Este permisă numirea unui jucător "începător" (Noob), ca şi criticarea modului său de joc, folosind un limbaj adecvat." uite aici un extras din regulament poti...
  14. 2NICE

    Banca sau depozit pentru materiile prime cu destinatie consacrata

    pierdem prea mult timp cu un noob. daca nu iti place cum este gandit acest joc incearca solitare sau tetris, cred ca sunt mai pe masura priceperii tale :eek:
  15. 2NICE

    Banca sau depozit pentru materiile prime cu destinatie consacrata

    tu compari un noob cu ulise? :eek:
  16. 2NICE

    Banca sau depozit pentru materiile prime cu destinatie consacrata

    Poate ai sa intelegi ca acesta e un joc de anduranta, pentru a te putea dezvolta trebuie sa ai rabdare si sa joci zi de zi si in timp o sa ai si resurse, o sa ai si monezi si o sa ai si bunurile necesare, asta daca iti dezvolti orasul cu atentie. Tu esti la inceput si vrei sa le ai pe toate la...
  17. 2NICE

    Turnirul

    castigi mult mai multe puncte daca faci GvG in era ta sau in TE, treaba cu erele anterioare este frectie la picior de lemn. castigi puncte daca lupti la GbG, dac lupti la GbG ai nevoie de tezaur si in general tezaurul nu prea rezista si la GvG si GbG. tot "secretul" la turnir este sa dai lupte...
  18. 2NICE

    Turnirul

    Nu ai inteles. 1. Nimeni din ere avansate nu o sa isi faca armata din era "invechita", nu il ajuta la nimic. 2. La turnir participa doar vecinii, vecinii nu pot sa fie din ere foarte diferite, in general sunt jucatori din aceeasi era, cel mult o era inainte, deci nu pot sa fie din ere mult mai...
  19. 2NICE

    Rechini care inoata prin Arvahall

    daca ai ajuns sa raspunzi la mesaje vechi de 2 ani rau ai ajuns :eek:
Sus