Rezultate căutare

  1. Discuții despre noutățile la Expediția ghildei

    Ma gandesc sa renunt la toate cladirile care dau bonusuri doar pentru armata de aparare... oricat am incercat, nu reusesc sa fac ultimele 3 lupte de la nivelul 5 al expeditiei asa ca o sa renunt definitiv la Vasile, Pegasus, Deal etc
  2. Mesagerie

    Nu e nici o legatura, casele alea sunt cercetate inca din epoca de bronz!
  3. Centrul de Mesaje mi-a devenit inaccesibil

    La fel e si la mine si sunt blocate si cladirile de productie. Pot da doar "5 minute", la restul imi cere sa fac cercetari in domeniul cultivarii care e din epoca de bronz si bine inte;es ca e faut!
  4. Bonus la cumpararea de diamante

    Mai apare bonusul de 200% la cumpararea de diamante sau vor amane doar cele de 20% si 50%?
  5. Discuții despre noutățile la Expediția ghildei

    La expeditie sunt doar gunoaie, nu mai e nimic folositor in cufere si la fel e si la comerciantul de antichitati. Nu mai merita nici macar efortul sa vinzi gunoaiele castigate la EG !
  6. Discuții despre noutățile la Expediția ghildei

    A reusit cineva sa aiba 1000% bonus de ATAC in APARARE? Cum?
  7. Discuții despre noutățile la Expediția ghildei

    ha ha ha... 800 de fragmente pt 1 fantana tineretii? si ce sa fac cu ea? am zeci de fantani nepuse si nici una in oras :))))))) Am primit la finalul nivelului 1 20 de fragmente din inutilitatea asta, deci trebuie sa mai primesc de inca 40 de ori prostiile astea ca sa fac o fantana buna doar de...
  8. Discuții despre noutățile la Expediția ghildei

    Am sute de "strabuni" si "zeul soare" si modernizari pt ele stranse si cu care nu am ce face. Nu ma intereseaza deloc fragmentele astea ridicole!.
  9. Discuții despre noutățile la Expediția ghildei

    Jocul avea niste reguli care au fost inversate brusc la nivelul 5. In ghilda am decis sa nu mai deschidem nivelul 5. O sa jucam incontinuare ca pana acum.
  10. Discuții despre noutățile la Expediția ghildei

    Nivelul 5 e o inventie ridicola. La noi in ghilda a fost deschis acum, sa vedem cum este. Am vazut si gata, nu o sa ol mai deschidem sa pierdem degeaba resurse din tezaur pe care le putem folosi mult mai bine la GBG. Haide PA! nivelule 5! Nici cei foarte avansati, vare au reusit sa ajunga la...
  11. Discuții despre noutățile la Expediția ghildei

    Acum ati bagat la nivelele 1-4 "fragmente" ale unor cladiri inutile, cladiri pe care atunci cand le capatam integral le si vindeam imediat la negustor. Ca sa termini nivelul 4 e nevoie de cladiri care sa ajute armata de atac iar pentru a termina nivelul 5 ai nevoie de cam tot atatea alte cladiri...
  12. Discuții despre noutățile la Expediția ghildei

    Ce atac si aparare ai la defensiva si in ce era esti?
Sus