Rezultate căutare

  1. no name21

    Vindecare unități

    După finalizarea bătăliei nu pot vindeca fix unitatea aceasta selectată, de exemplu. Cred ca e un bug. Mă lasă doar să le vindec pe toate.
  2. no name21

    BUG?

    Nu chiar închis. Pe mobil nu arată că ar scădea euforia. Cred ca e un bug.
  3. no name21

    cresterea punctelor la Expeditia Ghildelor

    Epoca (diferențe mari) Faptul ca unul dintre ei nu a câștigat din prima o confruntare (diferențe mici dacă sunt aceeași epocă) Am mai auzit de chestia asta, dar momentan asta știu să îți expun. Poate o fi diferențe și între cei care negociază și cei care luptă. Mă gândesc că prin negociere...
  4. no name21

    Baia regală

    Mă gândesc că e un bug de nu se motivează. Sunt pe East-Nagach
  5. no name21

    Baia regală

    Cine are baia regala (clădirea de la egipteni) ați observat că rămâne nemotivată? Când încearcă cineva apare că nu are nimic de finisat/motivat. O motivez singur ca să iau recompensele ei...
  6. no name21

    Misiunea zilnica

    Cand nu ma uit la misiuni nu mai apare personajul acel cu misiunea zilnica, doar cand deschid.
  7. no name21

    Bug arena pvp

    De ce imi zice ca e in tarziu daca el e in industriala? Armata de aparare o are de industriala. In plus este enervant sa atac boti. Arena pvp trebuie remediata putin. Am patit sa apas pe profilul unui jucator exact ca in imagine si sa imi apara detaliile despre cel de jos sau sus, depinde.
  8. no name21

    Expeditia Ghildei

    In epoca fierului iti trebuie doar cele 3 legendare de atac de niv 10. Daca mai faci si teracota de 10 si mai ai si sera de un niv ceva mai mare ca sa ai sansele alea te tine si in mijlociu 64/64 lupte. Dupa astea cred ca vei fi destul de avansat sa ridici mai tare legendarele de atac, dar sa ai...
  9. no name21

    Discuții despre Evenimentul verii 2022

    Asta ma intrebam si eu. Poate s-a schimbat matematica. Cred ca imi voi deschide un magazin. Atentie! Reduceri la orizont!!!
  10. no name21

    Finalizare asezare culturala

    Nu se colecteaza... ma refer la recompensa de la misiunea nr. 23. Doar alea de jos am observat ca se colecteaza automat
  11. no name21

    prieteni fara numar

    Pai cu cei 140 de prieteni, 80 colegi de ghilda si alti aproximativ 80 de vecini; daca ai norocul sa fie toti diferiti (sa nu ai la vecini un prieten, de ex) ajungi la 300 de jucatori. Un server mare precum B are vreo 4k jucatori activi care se tin de joc, pe cand E are doar 1.5k cred. Daca nu...
  12. no name21

    Finalizare asezare culturala

    Dupa ce colectez recompensa de la ultima misiunea si imi apare "finalizare asezare" de ce nu se colecteaza automat si recompensa aia de jos in care da 30 pf (de ex. la egipteni). Ar trebui pusa o atentionare ca nu ai colectat-o sau ceva de genul...
  13. no name21

    Discuții despre Evenimentul frăției 2022

    Da, o data dat de iei zilnic si o data cand am schimbat cu alta recompensa care nu-mi convenea
  14. no name21

    Discuții despre Evenimentul frăției 2022

    Totusi e foarte amuzant sa iei recompensa zilnica de 5 ori din 1k si ceva de ratii si din 5k si ceva tot de 5 ori.
  15. no name21

    Discuții despre Evenimentul frăției 2022

    Cum treci de ziduri incepi sa progresezi pt urmatoare recompensa si pe gratis si pe diamante. De asta iti apare poza de la urmatoarea.
  16. no name21

    Selector epoca in fereastra "Gestionarea Armatei"

    Iar pe telefon, pt selectarea epocii sa inceapa de la bronz in sus, nu invers. Devine enervant la derulare...
  17. no name21

    Bonus de la Taverna

    Stai linistit, pe telefon se deschide direct la sectiunea unde bagi reclame pt bonusul in atac...
  18. no name21

    Salutare. Un Vot pentru o noua Lume ce spuneti dragi Jucatorii :D

    Cred ca ar mai merge inca o lume pt Ro :)
  19. no name21

    Discuții despre Evenimentul Natură sălbatică 2022

    Le am blocate de luni intregi. Cred ca de juma' de an. Sper ca daca trec epoca apar
  20. no name21

    Eroare de sistem?!

    Exact, tu aveai deja trecatoarea ca cladir si in inventar. Luata de la misiuni sau de la recompensele jocului.
Sus