Rezultate căutare

  1. Concurs: Vacanța de vis

    Vacanta mea de vis a fost chiar acum 2 saptamani...am fost in Muntii Apuseni si m-a delectat o natura feerica: pesteri multe, fiecare cu taina si frumusetea ei specifica (am fost impresionata de o pestera cu cristale de langa Suncuius), cascade superbe in care apa vine de undeva de sub pamant pe...
  2. Concurs pe forum: Joc de asociere a cuvintelor

    relaxare
  3. circulare

    Cum faci o circulara?
  4. Discuții despre ofertele de Valentine's Day 2022

    Mie nu imi vine sa cred ca ati facut astfel de oferte...cred ca radeati copios cand le scriati...stiti cum comenteaza oamenii din ghilde? Ca va bateti joc...Cred ca un pic mai mult realism si mai putina lacomie ar fi binevenite pentru a ajuta jucatorii sa aiba necesarul de entuziasm de a...
  5. Discuții despre faptul că Centrul de evenimente nu continuă în 2022

    Daca scoateti centrul de evenimente, daca nu echilibrati un pic faptul ca cei care ajung la niveluri mari au facilitati tot mai mari, iar cei mici raman cu sanse mici de crestere, daca nu echilibrati la fel, recompensele din misiunile de la Poveste care sunt de tot rasul...ca nu ofera altceva...
  6. Centrul de evenimente

    Nu a fost eficient pt ca eventurile au fost gandite astfel incat nu puteai ajunge la nivelul maxim al cladirii de la event decat daca investeai la greu diamante...si cine nu avea legendare la nivel mare ca sa faca EG usor sau nu avea campuri de fantani ca sa culeaga diamante, trebuia sa le...
  7. Discuții despre faptul că Centrul de evenimente nu continuă în 2022

    Eu nu sunt incantata ca stopati Centrul de evenimente...le asteptam si cel mai mult mi-a placutcel cu natura...la acela am vazut cele mai echilibrate recompense...dupa aceea, insa , la celelaltea fost mult exagerat faptul ca investeai resurse si diamante ca sa obtii moneda jocului si chiar dupa...
  8. Centrul de evenimente

    Nu ar trebui deja trecute la Centrul de evenimente care vor fi evenimentele pentru 2022? La mine apr tot cele din 2021 si chiar cu anul 2021...deci nu mai e de actualitate...
Sus