Rezultate căutare

  1. Discuții despre Evenimentul verii 2023

    Cum zice un coleg mai sus cu blocajele la nivel de cortex, tot asa si eu.... In inventar am "Pachet de modernizare Vila viceregelui" si am 100 de fragmente din 150. Cu ce cladire (articol) produc celelalte 50 de fragmente?
  2. Amenajare harta.

    La tetris e nevoie de 2-3 neuroni. Eu am doar unul si ala sta stingher intrun colt. Ce ma fac? Si da , este pe google, dar nu intotdeauna stii sa pui intrebarea potrivita pentru a primi raspunsul asteptat. https://foe-city-builder.web.app/#/ Asta am gasit. Urmeaza sa incerc.
  3. Amenajare harta.

    Helperul l-am gasit dar nu face ce am intrebat eu. Exista si altceva?
  4. Amenajare harta.

    Exista o unealta (tool, site....), in care sa dai dimensiunea hartii (desenul hartii), cladirile care vrei sa fie puse pe harta si unealta sa iti ofere o pozitionare optimizata a acestora, cu folosirea la maxim a spatiului disponibil?
  5. intrebare

    Exista o unealta (tool), in care sa dai dimensiunea hartii (desenul hartii), cladirile care vrei sa fie puse pe harta si unealta sa iti ofere o pozitionare optimizata a acestora, cu folosirea la maxim a spatiului disponibil?
  6. Detalii despre acest eveniment ?

    Intre timp am primit raspuns de la suport. E o problema stiuta cu primirea bonusurilor din mailuri si astfel le-am primit in mod automat la inceputul eventului.
  7. Detalii despre acest eveniment ?

    Am primit emailul cu cele 200 de monede cadou la evenimentul Natura salbatica. Am dat pe link pentru a beneficia de ele dar nu imi apar in joc. Este ceva ce ar trebui sa mai fac prin setarile jocului? Apar altundeva decat in cadrul evenimentului si trebuie sa le activez de acolo?
  8. Detalii despre acest eveniment ?

    Tocmai ca sa nu fac prostii am intrebat aici. Nu am ajuns la pasul cu mesajul din mijlocul ecranului. Iar bancile nu au avut inca norocul sa ma prosteasca.
  9. Detalii despre acest eveniment ?

    Mersi. In aceste conditii consider ca nu ar trebui sa funcţioneze asa. Daca locul pe harta este ocupat nu ar trebui sa te lase sa pui peste o cladire identica, deja existenta. Practica inselatoare, ca la banci. Speculeaza necunoasterea şi neatenţia.
  10. Detalii despre acest eveniment ?

    Pe harta am pus cladirea "Rezervatie de ursi panda" pe care am dus-o la nivel 7. In inventar mai am o astfel de cladire la nivel 1. Daca o iau din inventar, vreau sa o pun pe harta si o suprapun peste cladirea de nivel 7 imi arata amprenta ei cu verde ca si cum ar fi spatiu liber pe harta si as...
  11. Discuții despre Evenimentul Ziua Sf. Patrick 2023

    Cum este mai bine: sa dezvolti un oras sau sa treci cat mai repede la urmatorul?
  12. Discuții despre Evenimentul a 10-a aniversare a FoE

    Daca pun pe tabla de joc 2 cladiri Scena epocilor, se cumuleaza efectele lor?
Sus