Rezultate căutare

  1. Discuții despre Incursiunile cuantice

    Propun sa se scoata IC-ul, e foarte plictisitor. Si pe extern lumea e de aceeasi parere
  2. Discuții despre Incursiunile cuantice

    Un rahat de mod. In loc sa lase GvG-ul, sa aduca mici modificari si imbunatatiri(Inno are developeri degeaba daca spun ca ei nu stiu cum functioneaza ca sa ii aduca imbunatatiri. Le explic eu codul daca facem un meet de cateva ore) unui mod cum n-am mai vazut pe alte jocuri, se agene sa se...
  3. Discuții despre noutățile la Expediția ghildei

    S-a vrut o provocare, insa s-a facut cea imposibil sau cel putin care sa nu fie in balanta cu premiile oferite :) Si pentru jucatorii cu orasele "EndGame" e imposibil de finalizat doar prin lupta, si nesatisfacator sa ajungi la final la urma urmei
  4. Discuții despre noutățile la Expediția ghildei

    Buna dimineata @Lady S . Spor la cafelutza (click) S-a umblat la recompensele de la primele 4 nivele. La primele 3 nivele, dupa fiecare poarta nu mai sunt diamante, ci niste fragmente inutile pentru piata tribului, flacara ritualica, fata strabunilor (cu cladirea si up) La nivelul 4, micsorat...
  5. Concurs: Rezoluție pentru FoE pe 2023

    La multi ani jucatori din comunitatea FOE Romania. Cu privire la rezolutia noului an in FOE, imi doresc un staff competent care sa tina cont de regulamantul jocului, regulament ce pe serverele externe se respecta dar la noi doar dupa cum doreste patroana. Sanatate va doresc !
Sus