Rezultate căutare

  1. activare buton "selecteaza lume"

    In versiunea pentru mobil cum se poate activa/dezactiva butonul "selecteaza lume"?
  2. Schimbare unitati 2:1 din aceeasi era

    Unitatile primite ca bonus la GbG , expeditia ghildei , recompense misiuni event etc sa poata fi schimbate in raport 2:1 cu unitati din aceeasi era (la fel cum se procedeaza la comercializarea planurilor pentru cladirile legendare).
  3. conectare Arvahall

    Se poate conecta cineva pe Arvahall ?
  4. licitatie antichitati

    Daca un jucator castiga o licitatie , obiectul obtinut trece automat in inventarul castigatorului sau trebuie "recoltat" cu butonul colecteaza ? Ce se intampla daca jucatorul uita sa colecteze obiectul castigat ? Se pierde impreuna cu monedele comerciale folosite la licitatie ?
  5. shortcut tastatura gvg

    Buna In GVG exista shortcut-uri de la tastatura pentru intrare directa in sector , batalie automata , pozitionare armata etc ?
  6. "x" vs "x" la expeditii

    De ce doua ghilde cu acelasi nume de pe 2 sau 3 lumi diferite pot concura una impotriva celeilalte la Campionatul Ghildelor (expeditii) ? Nu mi se pare ok ca eu sa lupt impotriva mea pentru primul loc.
  7. Bug avertizare mesaje

    Dupa ultimul update semnul exclamarii nu mai apare in dreptul mesageriei pentru a ma avertiza la primirea noilor mesaje. Am reinstalat jocul , fara efect.
  8. bug taverna

    Mi.au disparut toti argintii de la taverne pe toate 4 lumile de joc :(
  9. cautam colegi de ghilda

    Cautam colegi de ghilda , lumea C , din era coloniala pentru Expeditii 48/48 (cel putin)
  10. cautam colegi ghilda

    Cautam colegi ghilda, lumea C , din era coloniala pentru Expeditii 48/48 ( cel putin )
  11. punctaj negociere vs lupta la expeditii

    Daca doi jucatori aflati in aceeasi era trec de o incercare (aceeasi) , unul folosind negocierea iar celalalt lupta , care dintre ei va primi punctaj mai mare ?
  12. ignorare vecin

    Cum pot bloca vecinii sa nu mai depuna puncte forge la CL-urile mele ?
  13. blocare joc dupa actulizare pe android

    Am instalalat noua actualizare pe un dispozitiv cu android, dupa care jocul se blocheaza la orice actiune. Am dezinstalat si reinstalat jocul fara nici un rezultat. Mentionez ca inainte de actualizare jocul mergea perfect. Multumesc pt un eventual raspuns . Problema apare doar pe Arvahall
Sus