Rezultate căutare

  1. Discuții despre evenimentul Natură sălbatică

    Buna seara ,evenimentul este pentru zeii care cotizeaza la nenea ino ,nu pentru muritori .Pacat ca se pierde interesul pt joc .
  2. Discuții despre Evenimentul Natură sălbatică 2023

    Asa de tare ma incanta portretele si recompensele incat imi intareste convingerea ca trebuie sa renunt la joc ..nu mai vad rostul sa stau ore in sir degeaba ..ati reusit sa stricati un joc care parea sa aiba un viitor . Acum singurul viitor este ori sa bagi bani reali ori sa ne orientam catre...
  3. CONCURS: De când jucați FoE?

    am inceput sa joc din noiembrie 2012 ...deci am aproape 10 ani ..
  4. Concurs pe forum: Forge Moments

    Buna ziua !! Povestea mea incepe intr-o zi de noiembrie 2012,ziua cand am inceput jocul si continua si astazi .Tot ce am trait de atunci si pana acum are legatura directa cu FOE .Si acum incepe adevarata poveste : Dupa aproape 6 luni de joc am primit un mesaj de la un jucator care ma intreba...
  5. Discuții despre versiunea 1.200

    buna seara ..dar cu colectarea de puncte nu se poate rezolva ??...sa putem colecta toate punctele odata ?...stiu ca este si o optiune de colectare cu diamante dar nu am o fabrica unde se produc diamante :)...Multumesc ..
  6. Discuții despre Campionatul de Fotbal 2020

    un event facut pt cei care baga bani ..nu are nici un farmec, in concluzie o porcarie ...
  7. Discuții despre noutățile aduse la Câmpurile ghildelor

    asa si atunci de ce au mai implementat imbunatatirea ???...ca sa ce ??..eu nu vad nici un beneficiu ..doar lauda va oferim nimic .
  8. Discuții despre noutățile aduse la Câmpurile ghildelor

    Buna seara nu este nimic fantastic .. ba da un punct :)))..asta este o gluma ff buna ...va straduiti ,va dati peste cap dar nu va iese mai nimic .Ar trebui sa ne oferiti ceva mai mult .pt trei niveluri doar un punct mi se pare de ras .
  9. Discuții despre Evenimentul de iarnă 2019

    buna seara. am ajuns la stadiul sa cumparam ceea ce am castigat ???????...adica 9 reni cara dau recompense de doi lei ....????....oare cand o sa ne cereti nr de cont ???...pacat ,asta nu mai este joc .
  10. Discuții despre Marte în Era spațială

    ras si bataie de joc ...expeditia este facuta pt pierderi de sute de produse si diamante ...cu castig de porti si fete ale lui nu stiu cine ...poate la urmatoarea actualizare mai reusiti sa reveniti cat de cat la o normalitate .....
  11. Discuții despre Evenimentul Carnaval 2019

    un mare fisssss.....fara comentarii:((
  12. Discuții despre noua epocă - Viitorul Virtual - Partea I

    buna seara ...dezamagire totala :((...ati exagerat rau de tot cu expeditia ghildei,la ce premii oferiti in raport cu bonusurile pe care le-tai pus la unitatile militare nici nu se merita sa faci mai mult de niv 2...si bunurile exagerat de multe pt deblocarea tehnologiilor ...nu se mai merita sa...
  13. Discuții despre versiunea 1.130

    buna seara era de asteptat ..asa ati reglat si cladirile de atac ,,aveam atacul prea mare,,asa ati inceput sa umblati si la unitati ..cu ce sa ma apar de vecinii care au atac mare ???...sau cum sa ma bat in expeditie cu 200% atac si 200% aparare ???...cu broaste ???sau cu crabii care pana trag...
  14. Discuții despre versiunea 1.124

    buna ziua ...chiar daca stiu ca nu conteaza pt nimeni ceea ce tot scriem noi jucatorii o sa mai imi spun inca odata parerea ...la recompense ar trebuii umblat putin si anume :sa avem un singur premiu nu sanse de 20%...10%..este penibil sa fac o misiune si sa imi dea foe o fata a strabunilor sau...
  15. Discuții despre versiunea 1.120

    buna dimineata ..pe cand o sa ne scapati de fata strabunilor si portile soarelui ??...la niv 4 sunt o dezamagire totala ,dupa ce ne rupem armatele si diamantele castigam o poarta si o fata a strabunilor .
  16. Cladiri legendare

    buna ziua ...la kraken cum putem gestiona luptele ...?..nu indica nimic .multumesc
  17. Propunere de imbunatare pentru joc !

    am inteles .pacat ..dar macar un event cu cladirile speciale reluate,gen fantana elefantilor ,gradina japoneza ..
  18. Propunere de imbunatare pentru joc !

    buna ziua ...pe cand organizati un eveniment in care sa putem schimba obiecte din inventar cu alti jucatori ?...nu credeti ca ar fi interesant ?..chiar si de doua -trei zile ...
Sus