Rezultate căutare

  1. Nicholas-Azrael

    Lvl 2 la carusel

    Buna seara, Așa cum piața câștigătorilor a avut lvl 1 și s-a făcut upgrade la lvl 2, cred că ar fi un update ok daca s-ar face și lvl 2 la carusel. Atașez și un sondaj la aceasta propunere pentru că deja lvl 1 la carusel e cam puțin ce da. O zi buna
  2. Nicholas-Azrael

    Carusel-o clădire doar pentru atac

    Buna ziua, Cum vi s-ar părea că bonusul la CARUSEL sa fie modificat în sensul că ceea ce dă pentru apărare sa fie pentru apărarea în atac... Adică ai beneficia de 8 atac (la ultima era) respectiv 8 apărare în atac. Sugestii și votul mai jos...
  3. Nicholas-Azrael

    Petec de pământ cu flori -fara drum

    "Clădirea" Petec de pământ cu flori, ar trebui sa nu fie necesar sa o conectezi la drum că sa beneficiezi de bonusul ei. Până la urmă e un petec de pământ și ar trebuie sa fie fara drum că e o cultură ..că și celelalte culturi de plante.
  4. Nicholas-Azrael

    Licitație suma maxima și achiziționare instant. Prieteni Nr maxim

    Salutare, Am și eu doua propuneri pentru îmbunătățirea jocului. 1. La licitațiile comerciantului sa fie o sumă maxima pentru care se poate licita pentru un anumit bun, iar atunci când licitezi maxim sa achiziționezi instant bunul respectiv. Asta ar îmbunătății și timpii...că dacă vrei să iei o...
Sus