Rezultate căutare

  1. CONCURS - Loterie pe forum - NOIEMBRIE

    5000
  2. CONCURS - Loterie pe forum - FEBRUARIE

    3524
  3. CONCURS - Loterie pe forum - IANUARIE

    4867
  4. CONCURS: Rămas bun, 2017! - Tema de participare

    La Forge of Empires îmi plac cel mai mult altarele. Rămas bun 2017, să ne "cunoaștem" mai mult în 2018.
  5. CONCURS - Loterie pe forum - DECEMBRIE

    4805
  6. CONCURS - Loterie pe forum - NOIEMBRIE

    3601
  7. Discuții despre versiunea 1.104

    "Acum, în unele browsere, jocul funcționează mai bine." Puteti specifica in care? Multumesc
  8. GVG-ghilda eliminata de pe harta

    Foarte buna ideea. O data batut, sa faci o pauza sa iti lingi ranile si sa reflectezi...voit sau nu...ceva similar cu "portarea" din o ghilda in alta
  9. Discuții despre Evenimentul de Halloween 2016

    cerceteaza o thenologie
  10. Mesaj de sfarsit nivel pentru CL la care s-a donat

    Da Claudiu, dar eu ma refeream la pastrarea unui mesaj in istoric ca la jucatorul x s-a sf nivelul x, indiferent daca ai castigat pf si/sau medalii. Astfel, daca am dat un clicl dupa mesajul actual, si nu am fost atent la ce jucator s-a teminat nivelul, nu mai pot afla acest lucru.
  11. Mesaj de sfarsit nivel pentru CL la care s-a donat

    Ar fi bine daca ar aparea un mesaj la istoric evenimente ca cladirea la care ai donat pf a inchis nivelul.
  12. Afisare trupe - Alcatraz

    Buna all. 1. Cred ca ar fi o idee buna sa se afiseze trupele in momentul "culegerii" lor de la alcatraz, nu doar suma lor. Ceva gen cum se arata la culegerea resurselor de la observator sau alte cl... 2. De asemenea ar fi bun ("parerea mea") de activat zoom-ul cu centrarea hartii pe oras si...
  13. Update la ere - trupe

    multumesc mult
  14. Update la ere - trupe

    Salutare Rog un moderator sa faca un update la aceasta postare http://forum.ro.forgeofempires.com/showthread.php?5694-Caracteristici-Trupe sau sa posteze un alt link unde se pot vedea caracteristicile trupelor din postmoderna multumiri anticipate!!
  15. Event paste

    am inteles merci mult
Sus