Rezultate căutare

  1. vampiru_68

    Folosire "Ajutoare intre vecini" cu imposibilitatea abandonarii misiunilor repetitive dupa prima folosire a celei pentru motivare/finisare

    Am semnalat doar faptul ca ceva care a functionat fara probleme inainte de versiunea 1.253, nu mai mai este disponibil acum. Indiferent de cauza problema ar trebui remediata, pentru ca din punctul meu de vedere era ceva util, cel putin pentru mine personal. Inainte puteam completa acea misiune...
  2. vampiru_68

    Folosire "Ajutoare intre vecini" cu imposibilitatea abandonarii misiunilor repetitive dupa prima folosire a celei pentru motivare/finisare

    Am incercat sa fac printscreen, desi un video ar fi fost mai concludent. Ideea este ca pana nu termina contoarul de la "Ajuta pe toti", abandonarea misiunii repetitive nu este posibila. Este un bug care nu se manifesta pana acum.
  3. vampiru_68

    Folosire "Ajutoare intre vecini" cu imposibilitatea abandonarii misiunilor repetitive dupa prima folosire a celei pentru motivare/finisare

    Lumea: Brisgard Browser și versiune sau tipul aplicației: Chrome/Version 112.0.5615.50 (Official Build) (64-bit) Prezentare: La folosirea functiei "Ajutoare intre vecini" dupa prima selectare a misiunii repetitive pentru motivare/finisare a 30 cladiri din orasele altor jucatori...
  4. vampiru_68

    CONCURS: De când jucați FoE?

    Cred ca foarte repede dupa ce a fost lansata lumea Brisgard in 2012.
  5. vampiru_68

    Afisare misiuni repetitive in GbG

    Ar fi de ajutor afisarea misiunilor repetitive si in fereastra de la Campuri de lupta ale ghildelor, in special cand sunt selectate cele cu "12 batalii" si "invinge 40 de unitati". Ce parere aveti?
  6. vampiru_68

    CONCURS - Loterie pe forum - MAI 2020

    2349
  7. vampiru_68

    CONCURS - Loterie pe forum - DECEMBRIE

    4892
  8. vampiru_68

    CONCURS - Loterie pe forum - OCTOMBRIE

    4438
Sus