Îmbunătățiri ale Campionatului FoE de Fotbal 2019

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
SoccerLogo_resize.png

Dragi suporteri de fotbal!

Bazându-ne pe feedback-ul oferit de voi, am făcut unele ajustări la evenimentul fotbalistic curent. Acestea intră în vigoare astăzi.

Grădina altarului
Deoarece clădirea a fost percepută ca fiind prea slabă, în comparație cu alte clădiri de la evenimente, am îmbunătățit valoarea unor niveluri:
  • Grădina altarului - Niv. 4: Am adăugat 1 Punct Forge. Clădirea produce acum monede ca bază și provizii + 1 Punct Forge dacă e motivată.
  • Altarul Atenei: Am crescut producția de la 2 la 3 Puncte Forge.
  • Altarul Demetrei: Am crescut bonusul de provizii și monede de la 5% la 10%.
  • Altarul Herei: Am crescut producția de bunuri de la 7 la 12 bunuri aleatorii din era curentă.
Liga de fotbal
Pentru a face ligile mai atractive, am ajustat și recompensele pe care le puteți obține pentru următoarele ligi. Această schimbare nu se va aplica în liga aflată în desfășurare.
  • Liga amator: Am schimbat Pachetul de modernizare cu un nivel cu Pachetul de selecție divină
    • Asta înseamnă că veți primi:
      • 10 Puncte Forge, 1 Pachet de selecție divină

  • Liga de bronz: Am schimbat Pachetul de modernizare cu un nivel cu Pachetul de modernizare Grădina altarului.
    • Asta înseamnă că veți primi:
      • 20 Puncte Forge, 1 Pachet de selecție divină, 1 Pachet de modernizare Grădina altarului

  • Liga de argint: Am schimbat Pachetul de modernizare cu un nivel cu încă un Pachet de modernizare Grădina altarului.
    • Asta înseamnă că veți primi:
      • 50 Puncte Forge, 1 Pachet de selecție divină, 2 Pachete de modernizare Grădina altarului
  • Liga de aur: Am schimbat Pachetul de modernizare cu un nivel cu un Pachet de renovare.
    • Asta înseamnă că veți primi:
      • 100 Puncte Forge, 1 Pachet de renovare, 1 Pachet de selecție divină, 2 Pachete de modernizare Grădina altarului, 1 cupă sau portret
Vă așteptăm feedback-ul aici.

Echipa Forge of Empires
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus