Îmbunătățiri ale Modului de reconstrucție

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
reconstructionmode_logo.png


Dragi regi și regine,

Anul trecut, așa cum știți, am introdus Modul de reconstrucție. Am fost foarte încântați să vă oferim această caracteristică, pentru a vă ajuta pe toți să vă gestionați orașele în modul cel mai eficient. În ultimele luni, am analizat feedbackul primit și astăzi dezvăluim câteva îmbunătățiri suplimentare ale Modului de reconstrucție, pe care sperăm că vă vor plăcea. Îmbunătățirile vor fi activate după ce are loc actualizarea globală la versiunea 1.149, de miercuri, 3 aprilie.

  • Am adăugat opțiunea de a plasa instantaneu toate clădirile în spațiul de stocare temporar. Acest lucru a fost adăugat în mod special datorită cererii din partea comunității! Pentru a realiza acest lucru, folosiți butonul „Demolează tot”(Dem tot):
    StoreAll.png
    pentru Browser sau
    StoreAllMob.png
    pentru mobil
  • Am schimbat felul în care funcționează Modul de reconstrucție, astfel încât acum puteți să salvați ca ciornă ce ați modificat și să vă editați continuu orașul, în același timp putând să părăsiți Modul de reconstrucție și să vă întoarceți în oraș fără a pierde progresul. Pentru asta, tot ceea ce faceți în Modul de reconstrucție va fi salvat în mod automat ca parte a unei ciorne (pe care o puteți accesa pe orice platformă - browser sau mobil). Pentru a reveni la oraș, trebuie doar să folosiți butonul nou „Înapoi la oraş”.
    BackToCity.png
    pentru Browser sau
    BackToCityMob.png
    pentru mobil.
  • La fel ca la prima versiune a Modului de reconstrucție, odată ce sunteți mulțumit de modificările făcute, puteți utiliza butonul pentru a le pune în aplicare sau, în caz contrar, puteți folosi butonul de anulare:

    SaveRM.png
    Revert.png
    (Browser)
    SaveCancelMob.png
    (Mobil)

reconstructionmode_separator.png

Sperăm că aceste schimbări vor continua să vă îmbunătățească experiența de joc a Forge of Empires. Vă rugăm să ne trimiteți părerile voastre! Dacă aveți sugestii de îmbunătățire, am dori să le auzim :). Vă așteptăm feedbackul aici → click!


Vă mulțumim pentru că jucați Forge of Empires!

Echipa Forge of Empires
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus