Îmi cere în Timpuriu bunuri din Bronz la cercetare

PrincessDenisa

Well-Known Member
Salutare,

Sunt un jucător nu foarte vechi care a ajuns în Evul Mediu Timpuriu. La cercetare, pentru a debloca anumite tehnologii, jocul îmi cere bunuri din Bronz. Acest lucru se întâmplă pentru ca eu încă mai am fabrici de bunuri din Bronz sau pentru că așa e jocul? Sau, altfel spus, dacă elimin fabricile din Bronz, jocul va înceta să îmi mai ceară bunuri din Bronz sau va continua acest lucru?

Mulțumesc,
Vlad
 

DeletedUser13309

Guest
Salutare,

Sunt un jucător nu foarte vechi care a ajuns în Evul Mediu Timpuriu. La cercetare, pentru a debloca anumite tehnologii, jocul îmi cere bunuri din Bronz. Acest lucru se întâmplă pentru ca eu încă mai am fabrici de bunuri din Bronz sau pentru că așa e jocul? Sau, altfel spus, dacă elimin fabricile din Bronz, jocul va înceta să îmi mai ceară bunuri din Bronz sau va continua acest lucru?

Mulțumesc,
Vlad
Nu, nu-i din cauza faptului ca ai clădiri de productie din epoca bronzului, e din cauza ca așa cere jocul (uneori) bunuri din ere diferite (nu doar din era in care ești tu) :)
 

DeletedUser8328

Guest
E foarte normal să ți se ceară la un moment dat și ce nu ai... Jocul nu așteaptă să faci doar ce vrei tu. De aceea există piața!
 
Sus