Întrebare ?

  • Autor subiect DeletedUser12363
  • Data de început

DeletedUser12363

Guest
Am văzut pachete creste un nivel Zeus și Aachen nu se poate da măcar fragmente la evenimente și ansamblate după ce le strângi?
 

DeletedUser12363

Guest
Tu nu esti roman? Ai folosit google translate sa scrii aici?

Are you romanian?! :)
Da sunt român și am crezut ca știe cineva de treaba asta upgrade 1 nivel la cladire legendara fără sa mai pui PF-uri un fel de modernizare și ma gândeam dacă ar putea fi pusă la evenimente măcar frangmente
 

DeletedUser10378

Guest
Da sunt român și am crezut ca știe cineva de treaba asta upgrade 1 nivel la cladire legendara fără sa mai pui PF-uri un fel de modernizare și ma gândeam dacă ar putea fi pusă la evenimente măcar frangmente
Am auzit si eu cândva de faza asta, dar nu m-a interesat, sincer. nu era mare schemă de capul ei... pentru mine, pe atunci... acum, dacă știi să o folosesti și ai clădiri mari, are valoarea câtorva mii de PF-uri...Deci... au existat, acum nu mai este cazul, pentru că jocul a avansat prea mult.
 

DeletedUser12363

Guest
Am auzit si eu cândva de faza asta, dar nu m-a interesat, sincer. nu era mare schemă de capul ei... pentru mine, pe atunci... acum, dacă știi să o folosesti și ai clădiri mari, are valoarea câtorva mii de PF-uri...Deci... au existat, acum nu mai este cazul, pentru că jocul a avansat prea mult.
Multumesc
 

Vali

Well-Known Member
Daca puneai pozele alea de la inceput, nu mai puneam nici eu intrebarea... intelegeam eu cumva :)
 

DeletedUser8328

Guest
Nu există așa ceva...
Poate a fost "în antichitatea Foe" cum zicea cineva mai sus
 

DeletedUser8964

Guest
Eu le-am prins da le-am băgat imediat , ce bune erau acum.....
 
Sus