2 sloturi la magazinul de antichitati

CRUZ

Member
Buna seara,
Cum pot pune al doilea produs la vanzare(in acelasi timp cu primul)?Mentionez ca este deblocat al doilea slot!
 

DeletedUser10378

Guest
la fel cum l-ai pus pe primul?
dacă l-ai luat din inventar, dă click pe slotul 2
 

DeletedUser12551

Guest
degeaba ai 2 sloturi daca nu ai produse "de vanzare" in inventarul propriu. ;)
 

DeletedUser10378

Guest
:)) cum ai reusit sa vinzi pana acum?
uite o chestie logică: abia a deblocat slotul 2 la comerciant. Crezi că joacă de mult?=))
probabil le-a băgat la vânzare direct din inventar, din acel buton pe care noi, ăștia mai vechi, nu îl folosim.
 

DeletedUser9966

Guest
Cu totii am fost la inceput si am fost ajutati. Daca doriti sa-l ajutati, ajutati-l si nu sariti pe el ca este la inceput.
 

Proud129

Well-Known Member
Cu totii am fost la inceput si am fost ajutati. Daca doriti sa-l ajutati, ajutati-l si nu sariti pe el ca este la inceput.
Cred ca putin amuzament nu strica, e un buton mare cat jumate de ecran e imposibil sa il ratezi mai are si semnul + sa iti dai seama. A mentionat faptul ca a deblocat slotul 2. Deci ce era asa de complicat cum sa puna al 2 lea produs la vanzare!
 

DeletedUser8328

Guest
A scris cineva mai sus: omul nostru a vândut deja un articol direct din inventar...
Deci până nu se finalizează vânzarea respectivă, el nu mai poate accesa butonul "+" de la comerciant.

Prietene care ai această problemă, data viitoare să nu mai intri în inventar când vrei să vinzi la comerciant...

Gata!
 
Sus