2021

  • Autor subiect Ambrosia Delight
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Oare rezolvați lag-ul de la gbg anul acesta? ... Nu e deajuns că pierd câte 5-10-15 secunde între două lupte, acum nici măcar acces la clădiri nu mai am... Dacă intru pe un sector să construiesc ceva, efectiv mi se blochează jocul timp de 5 minute :D .... Companie de milioane de euro, trăiți în era tehnologiei, iar de când ați lansat aplicația de mobil vi s-au triplat încasările, dar îmbunătățiri nu sunteți în stare să aduceți... Cu fiecare update, ceva merge tot mai nașpa sau apar bug-uri ireal de ciudate și jenante...
În schimb, nerf peste nerf după nerf pe lângă nerf, la asta vă pricepeți...
Stimabililor.
 

no name21

Well-Known Member
Oare rezolvați lag-ul de la gbg anul acesta? ... Nu e deajuns că pierd câte 5-10-15 secunde între două lupte, acum nici măcar acces la clădiri nu mai am... Dacă intru pe un sector să construiesc ceva, efectiv mi se blochează jocul timp de 5 minute :D .... Companie de milioane de euro, trăiți în era tehnologiei, iar de când ați lansat aplicația de mobil vi s-au triplat încasările, dar îmbunătățiri nu sunteți în stare să aduceți... Cu fiecare update, ceva merge tot mai nașpa sau apar bug-uri ireal de ciudate și jenante...
În schimb, nerf peste nerf după nerf pe lângă nerf, la asta vă pricepeți...
Stimabililor.
Mie mi se blocheaza si daca deschid misiunile de la eveniment sau alea zilnice, innventarul, pvp si antichitati. E ceva la noua actualizare. Aaa, ati facut ca la PC si la telefon cand cumperi PF. Trebuie sa stau 2-3 secunde dupa ce cumpar 1 PF sau cand cumpar incercari. Urat..
 

Husker

Member
Si eu care credeam ca trebuie sa-mi schimb telefonul ca din cauza lui ma scoate din joc sau se blocheaza...
 

AlexMerlin

Well-Known Member
La mine in majoritatea cazurilor merge bine, atat pe PC cat si pe mobil.
In schimb, uneori (poate o data pe saptamana sau si mai rar) cand vreau sa intru la arena/gbg apare iconita de incarcare si ramane asa... atunci dau un refresh, dupa care merge bine.
 

no name21

Well-Known Member
Mie mi s-au schimbat putin ultimele actualizari in cele anterioare si nu am facut nimic. Dar tot greu merge jocul.
Nu ma lasa sa pun screen, pe motiv ca "e prea mare".
 

SharpNono

Member
Stie cineva ,cum se returneaza PF-urile datorate.Adica ,cum pot pune pe un anumit loc,la jucatorul respectiv,caruia datorez PF? Sa zicem vreau sa pun pe locul 3 de exemplu,pot pune astfel PF restanta + PF diferenta la locul respectiv?
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Poți să pui ce vrei unde vrei.... Asta nu e întrebare de forum. Întreabă-l direct pe jucătorul celălalt.
 
Sus