4 BUG-uri

  • Autor subiect DeletedUser3155
  • Data de început

DeletedUser3155

Guest
1. Butonul de la mesaje mi se aprinde continuu si nu am niciun mesaj nou (sunt sigur ca a mai fost raportat)
2. Se intampla des sa motivez/finisez un coleg/vecin/prieten, si, sa nu-mi apara pauza de 24 de h si sa il pot motiva/finisa din nou, dar nu pe aceiasi cladire care a fost m/f mai devreme
3. Cand atac un vecin/cuceresc un sector, dupa ce termin lupta nu se intampla nimic... trebuie sa dau refresh de fiecare data (foarte enervant)
4. Am pus o oferta la piata, mi s-a acceptat si totusi nu-mi apar bunurile in inventar... am dat refresh, m-am delogat, am dat refresh din nou... degeaba.

:)
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Primele 3 sunt erori raportate şi în lucru.
Pentru a patra problemă, vă rog să faceţi tichet la Suport pentru verificări.
 

DeletedUser3155

Guest
A patra problema s-a remediat, dar am mai gasit un bug. La cladirile cu luptatori/soldati etc. , desi sunt in productie, imi apare deasupra cladirilor luna ca si cum nu se produce nimic. Nu apare la toate deodata, apare aleatoriu
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Şi acesta este un bug cunoscut, fiind în atenţia echipei tehnice.
 

DeletedUser5822

Guest
1. Butonul de la mesaje mi se aprinde continuu si nu am niciun mesaj nou (sunt sigur ca a mai fost raportat)

:)
Of ...chinuitoare chestia asta cu flash-ul aiurea ! Stai si verifici mereu....nimic. Poate pe uni nu ii deranjeaza asa de mult, dar eu fiind intemeietor, sunt nevoit sa verific mereu!
 

DeletedUser3155

Guest
Si pe mine ma streseaza rau treaba asta, dar sper sa se rezolve, ca s-a mai spus odata ca s-a rezolvat si ciuciu...
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Nu a fost "ciuciu", ci chiar s-a rezolvat la acel moment.

Vor mai exista câteva probleme cu mesageria în perioada următoare, deoarece se lucrează la întregul sistem de mesaje, pentru a putea fi apoi îmbunătăţit mai departe. Când voi avea mai multe detalii, vă voi anunţa.
 

DeletedUser908

Guest
Aceeasi chestie o patesc si eu referitor la batalii. Se incheie batalia si nu se intampla nimic sta imaginea care arata campul de lupta si unitatile. Totusi vad ca problema e raportata deja din 12.05.2013. E necesar sa inchid tot ca sa pot continua.
Sa inteleg ca e o chestie generala sau se intampla doar la uni playeri?
 

DeletedUser1279

Guest
Buna ziua,
Mai sunt mici erori insa se incearca solutionarea lor.
Totusi, uneori este posibil sa mai fie si de la dvs.... nimic nu este perfect in lumea asta, nu?
O zi frumoasa!
 

DeletedUser5398

Guest
Buna seara!
Tocmai am purtat o lupta si dupa ce am terminat-o, s-a blocat jocul la imaginea cu campul de lupta si nu am primit nici puncte dupa ce am dat refresh.
 

DeletedUser2486

Guest
Buna seara!
Tocmai am purtat o lupta si dupa ce am terminat-o, s-a blocat jocul la imaginea cu campul de lupta si nu am primit nici puncte dupa ce am dat refresh.

Bună ziua! Nu aţi primit puncte la turnir deoarece acesta era încheiat, abia azi dimineaţă a reînceput.
 

DeletedUser5398

Guest
Buna seara!
Tocmai mi+au fost luate doua oferte de pe piata si desi la primarie figureaza ca ofertele au fost luate, bunurile nu au intrat in magazia mea. Ce se intampla?
 
Sus