Accident

DeletedUser8891

Guest
=))))) vezi ca tre sa apari la stiri maine la 7:00 sau in seara asta
 

DeletedUser2117

Guest
Buna seara,
multumim pentru sesizarea accidentului,acest accident este raportat si in curs de remediere.
Speram, in cel mai scurt timp posibil sa soseasca Politia la fata locului, totul este bine ca nu sa soldat insa cu victime.

O seara buna si spor la joc!
 

BraveWww

Well-Known Member
Dar cel mai tare este omul cu ricsa,cand stationeaza face un moonwalk de l-ar invidia si Michael:)
 

DeletedUser5468

Guest
Michael Jackson Junior :)), cred că în prima dubă eram eu cu mascaţii mei care ne-am ciocnit cu ăialalți dă pe drum...
 

BraveWww

Well-Known Member
S-ar putea inlocui cimitirul care da fericire(n-am vazut pe nimeni bucurandu-se intre morminte) cu o statie de salvare care ar avea motiv sa aduca bucurie in oras:)
 

DeletedUser5248

Guest
Buna seara, eu mai demult am vazut o masina care a iesit din oras cu totul si o luase inspre apa. Mare pacat ca nu am facut la acea vreme un print screen ca sa ne amuzam aici.:laugh:
La revedere.
 

DeletedUser8891

Guest
Voi ati vazut SWATU si F.B.I dar eu am vazut ceva neobisnuit...un babuin sau un om(nu se stia ce e dar era pe cale de disparitie)
Ciudat a fost ca era la un coleg care era moderna cu drum de carare =)))...nu am screen pentru ca am stat 30sec holbandu-ma sa vad ce e aia :(
 
Sus