Adăugare lumi

Bună , sunt nouă pe joc , dar mi-ar plăcea dacă este posibil , să fie adăugate două lumi noi de joc , înafară de cele 5 existente ( pe serverul românesc ) .
Vă mulțumesc pentru timpul acordat !
 

Vali

Well-Known Member
Esti noua , de-aia... Ia sa vezi tu, ca dupa vreo 2 - 3 ani de jucat cred ca ramai doar cu 1, 2 maxim 3... Altfel, din punctul meu de vedere, ar trebui sa mananci langa PC, sa te speli cu PC-ul langa tine, eventual sa te culci langa el si sa-ti mai pui ceasul din cand in cand sa te trezeasca sa-ti culegi orasul, sa participi la circulare, EG, GbG, etc... Pa familie, pa alte treburi!
Joaca tu bine pe o lume, dezvolta-te bine pe o lume si apoi poate ti-o creezi si pe-a doua! Apoi si pe-a treia, daca o vei mai dori :D

Asta e un joc care se bazeaza in primul rand pe TIMP! Are temporizatoare pe fiecare obiect! Pentru fiecare trebuie sa astepti un anumit timp!
Cand vei fi mai mare si vei avea destule cladiri legendare si vei adera la o circulara 1.9 sa-ti cresti mai repede cladirile si sa culegi si planuri pentru celelalte, atunci sa vezi cat timp vei pierde numai pe o lume! D-apai pe 5?! :) E mult prea mult, dpmdv!

Spor!
 
Sus