Altarul inspiratiei

  • Autor subiect DeletedUser11473
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11473

Guest
Buna seara dragilor recent am cumparat de la eventul Carnavalului "Altarul Inspiratiei", asta de vreo 3 zile si am constat ca de fiecare data cand am colectat gold-ul si planul am primit acelasi plan "Statuia lui Zeus" dar fix acelasi plan (nu ca asta ar fi o problema), problema este ca eu sunt in Evul Mediu Tarziu iar planul cladiri este din epoca bronzului, asa ca sunt putin nedumerit, am citit pe wiki foe si scrie ca primes 1 plan din epoca actuala sau anterioara.

Ma poate lumina si pe mine cineva cu un raspuns ? Multumesc.
 

DeletedUser11473

Guest
Ciudat.. si e chiar frustrant sa vezi ca iti da acelasi plan la aceeasi cladire dintr-o epoca inferioara.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Regula privind planul pentru legendara din era corespunzătoare clădirii se aplică numai la motivări/finisări, nu la clădirile care produc planuri. Nu este nicio hoție, și v-aș ruga să mai lăsați acuzele nefondate. Mulțumesc.
 

DeletedUser11473

Guest
Regula privind planul pentru legendara din era corespunzătoare clădirii se aplică numai la motivări/finisări, nu la clădirile care produc planuri. Nu este nicio hoție, și v-aș ruga să mai lăsați acuzele nefondate. Mulțumesc.

- Producția de monede este dublată și produce în plus un plan aleatoriu (din epoca jucătorului sau una anterioară) când este motivat; poate fi jefuit când nu este motivat
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Nu văd nicio contradicție: din epoca jucătorului sau una anterioară - adică din orice epocă, maxim cea curentă.
 

DeletedUser11473

Guest
Mda, am inteles, interpretasem eu gresit. Multumesc pentru ajutor, o zi buna!
 

DeletedUser8328

Guest
acolo mai scrie ceva si de pachetul de servicii de renovare. doar presupun ca poate fi si asta problema la tine...
 

DeletedUser9954

Guest
Era altarului schimba doar monedele pe care le primesti la colectare, nu si probabilitatea planurilor. Ai sanse foarte mari sa iei plan din ere mai mici, in special bronz, care e cea mai mica, deci probabilitatea e cea mai mare.
 

DeletedUser8328

Guest
mai e o greseala...
ai scris ca primesti mereu ACELASI PLAN, ceea ce tehnic vorbind nu e adevarat. poate doar daca ar fi de fiecare data dublura pe acelasi loc
 

DeletedUser9954

Guest
Pai la asta s-a referit el... a primit de 2 ori acelasi plan (centru la zeus....sau sud-est la babel)..de 2 ori acelasi plan..
 

DeletedUser11473

Guest
Se poate inchide. Multumesc pentru ajuor, zi frumoasa.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus