atacuri impotriva vecinilor

  • Autor subiect DeletedUser7925
  • Data de început

DeletedUser7925

Guest
care este cea mai buna unitate impotriva garzilor imperiale din evul mediu tarziu........dar impotriva luptatorilor cu spada tot din aceasi era :mrgreen:
 

DeletedUser2117

Guest
Buna seara,
mai multe informatii despre caracteristici trupe gasiti aici.
O seara buna si spor la joc!
 

DeletedUser6079

Guest
ai bonusurile pentru fiecare unitate atunci cand ataci
 

DeletedUser7925

Guest
eu ma astept la o formatie de lupta insa sunt bune si raspunsurile voastre :up:


stati pe aproape o sa revin cu intrebari :mrgreen:
 

DeletedUser7516

Guest
Unde gasesc si eu bonusurile pentru trupele din moderna ?
 

DeletedUser2117

Guest
Buna ziua,
Aici gasiti detali despre caracteistici trupe.

O zi frumoasa si spor la joc!
 

DeletedUser7516

Guest
Mersi de raspuns dar acolo nu arata bonusurile pentru trupele din moderna, sau ele nu au nici un bonus ?
 

DeletedUser8328

Guest
eu ma astept la o formatie de lupta insa sunt bune si raspunsurile voastre :up:


stati pe aproape o sa revin cu intrebari :mrgreen:

eu sunt începător, dar totuși mă întreb oarecum cu bun simț: cam ce „formație de luptă” ai putea să faci din 8 piese...? mai ales că și adversarul tot 8 are.

cred că e simplu ca bună ziua: antrenezi trupe care au putere mai mare decât trupele adverse; valorile trupelor le iei din ghid. sau dacă sunteți în aceeași eră și amândoi ați construit cazarmele cele mai bune, ultima soluție sunt clădirile legendare
 

DeletedUser6079

Guest
nu cred ca daca ai bonusul unei unitati mai mari ca alta castigi deoarece unitatile au si bonusuri iai incepand din progresista se vor schmba bonusurile de la unitate la alta si un exemplu bun este cu vanatorul de munte care are apararea si atacul mai mic decat al lancierului calare dar cu bonusul din campul de lupta si atac contra acestei unitati
 
Sus