Atasare Sondaje

  • Autor subiect DeletedUser7516
  • Data de început

DeletedUser7516

Guest
Propun ca in atasamente pe langa cladiri legendare si oferte la piata sa poata fi adaugata si optiunea de sondaje de pe forumul ghildei. Cred ca ar fi mult mai usor pentru toti membrii ghildei acest mic artificiu.
 

DeletedUser9966

Guest
Nu inteleg cu ce ar incanta aceasta idee o buna desfasurare a jocului. Ce ar aduce in plus?
 

DeletedUser7516

Guest
Daca nu stiai in forumul ghildei se poate face sondaje ,si fiecare membru trebuie sa intre acolo si sa voteze cum vrea el dar daca ar putea fi adus in atasament acel sondaj ,ar fi mult mai usor pentru fiecare sa voteze fara sa navigheze prin forumul ghildei .
Nu inteleg cu ce ar incanta aceasta idee o buna desfasurare a jocului. Ce ar aduce in plus?
Acelasi plus pe care la adus si posibilitatea aducerii ofertelor din piata si cladirilor legendare in mesaje . Si acolo puteai sa intri la piata sau la cladiri sa le vezi dar e mai usor cand apar la mesaje .
 

DeletedUser7516

Guest
Sa inteleg ca de aceea nu ai putut sa intelegi a doua fraza ? Si nici acum nu ai putut sa intelegi ceva daca nu poti sa dai un raspuns legat de subiect ?
De la greseala nu poti intelege tu nimic si esti doar pe langa subiect ca nu mai inteleg eu acum =)
 

Dumi.

Well-Known Member
Nu e treaba mea sa raspund. Nu sunt admin sau moderator pe acest forum/joc.
Eu doar punctam un dezacord gramatical, atata tot....
 
Sus