Atenție! Ora calculului zilnic se modifică din nou

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
Dragi jucători,

După cum bine vă amintiți, acum mai bine de o săptămână am fost nevoiți să modificăm urgent ora calculului zilnic GvG de la 8.00 PM la 10.00 AM. Această măsură a fost necesară, din cauza problemelor majore pe care jocul nostru le-a întâmpinat (în special joi, 10 septembrie). Schimbarea orei a făcut posibilă o analiză mai detaliată și asigurarea faptului că jocul se va comporta în mod adecvat în perioada imediat următoare. Am descoperit astfel că existau probleme care, pe lângă încărcarea cauzată de evenimentul Povestea unui erou, au dus la imposibilitatea accesării jocului. Problemele au fost rezolvate, astfel că acum putem muta din nou ora calculului zilnic.

Ca urmare, deoarece feedback-ul primit de la voi a fost foarte clar, respectiv că nu sunteți de acord cu schimbarea făcută și că ați dori ca ora 8.00 PM să fie păstrată, am luat hotărârea să revenim la momentul care vă convine. Modificarea va avea loc pe 24 septembrie 2015. Asta înseamnă că în acea zi, calculul va avea loc de două ori: la 10.00 AM și apoi la 8.00 PM.

Din păcate, acest lucru nu înseamnă și că s-a rezolvat și problema din cauza căreia jocul răspunde mai greu în jurul orei la care are loc calculul zilnic. Vom căuta în continuare soluția și vom avea mai multe informații pentru voi în următoarele săptămâni. Deocamdată, schimbăm doar ora înapoi, la cea pe care atât de vocal ați susținut-o, deoarece pericolul ca jocul să se blocheze a trecut.

Vă mulțumim pentru feedback și pentru loialitate.


Cu stimă,

Echipa Forge of Empires
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus