Atenție! Se modifică ora calculului zilnic

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
Dragi jucători, luptători în GvG,

După cum probabil ați observat în săptămânile care au trecut, ne-am confruntat cu probleme tehnice în intervalul orar în care are loc calculul zilnic (de obicei 8 PM).
Am căutat posibile soluții la această situație și am ajuns la concluzia că cea mai bună variantă este schimbarea orei la care are loc calculul zilnic.

De aceea, de acum înainte, calculul zilnic va avea loc la ora 10 AM în fiecare dimineață.
Asta înseamnă că în această seară nu va avea loc calculul zilnic, ci va fi amânat până mâine dimineață (la 10 AM).
În această modificare sunt incluse toate acțiunile legate de calculul zilnic, cum ar fi: calcularea nivelului ghildelor și poziția lor în clasament, calcularea bonusului la baza de suport, oferirea de putere, ridicarea protecției sectoarelor etc.

GvG este o parte foarte importantă a jocului pentru mulți și credem că noul interval orar nu ne va oferi doar posibilitatea unei stabilități îmbunătățite a jocului, (și, ca urmare, o experiență de joc mai plăcută), ci și de a reacționa mai rapid în cazul unor posibile probleme.

Dacă aveți întrebări, vă rugăm să contactați Echipa de suport.
Dacă doriți să ne spuneți părerea despre această schimbare, vă rugăm să o faceți aici.

Cu stimă,
Echipa Forge of Empires România
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus