Atomium, a 2-a CL pentru era Moderna

  • Autor subiect DeletedUser216
  • Data de început

DeletedUser216

Guest
Cine are informatii despre ce bonusuri ofera il rog sa scrie aici, am auzit tot felul de supozitii dar vreau ceva mai sigur.
Multumesc.

X_SS_Modern_Era_Landmark2.png
 

maketi

Well-Known Member
Chiar ma gandeam sa postez acelasi lucru . Pe langa bonusuri m-ar interesa sa aflu care sunt costuriile si suprafata necesara pentru constructia acestei cladiri .
 

DeletedUser6445

Guest
lvl1-2400 fericire si 6 bunuri in tezaur(sper sa nu gresesc)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2229

Guest
Pe BETA am gasit:
Goods (excluding ME) : 6,7,8,9,11,12,13,15,16,20
Happy: 2400, 2800, 3200, 3700, 4200, 4600, 5100, 6100, 6500, 8000
7x6 marime
I think it is 200 Ferroconcrete, 250 Flavorants, 500 Luxury materials , 600 Packaging and 200 Convenience food.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser216

Guest
Se merita pt cei care lupta in GvG. Te scapa de cladirile de productie.
 

DeletedUser6079

Guest
da dar dureaza pana procuri planuri si faci rost de bunuri cand aproape toate sunt bagate pe tezaur si cand sa ii ajuti pe aia mici nu poate
 

DeletedUser6083

Guest
Dupa parerea mea,ambele CL din era moderna sunt un mare rateu.....adica fericire+monede si fericire+bunuri la tezaur?pentru aproape 1k bunuri din em fiecare ?!?!?

vorba contelui,pana strangi bunuri sa le construiesti mai bine donezi bunurile la tezaur direct:)
 

DeletedUser3255

Guest
voi poate nu realizati ce insemna la lvl.10, 20 produse DIN FIECARE...sunt 100 produse...8k fericire...binisor. E o cladire specifica Gvg...si utila.
 

maketi

Well-Known Member
"........ produce un anumit tip de bunuri o dată la 24 de ore pentru tezaurul ghildei. Începând cu Epoca Modernă produce bunuri rafinate."

Sa inteleg ca pentru jucatori din era moderna care construiesc aceasta cladire se vor dona la tezaur produse de coloniala ? sau se vor dona bunuri aleator din ere diferite ? Daca se doneaza doar bunuri din era in care se afla jucatorul ,pentru cei care au ajuns in era moderna aceasta cladire nu o sa fie de folos nici jucatorului si nici ghildei ,majoritatea participa la GVG din erele superioare -de la industriala in sus .
 

dana32

Well-Known Member
Eu sunt in moderna,si nu am de gand sa pun vreodata nici una din legendare,nu mi se par utile...
Credeam ca a doua a legendara din aceasta era va fi una foarte buna...dar nah surpriza...o alta dezamagire pe langa Space Needle...
 

DeletedUser6678

Guest
Buna seara.
Bunurile rafinate sunt cele obtinute cu ajutorul bunurilor nerafinate; bunurile din era moderna sunt bunuri rafinate.
exemplu: Un jucator aflat in era Progresista are in oras Atomium la nivel 1; bonusurile obtinute sunt: 2400 fericire si cate 6 bunuri (nerafinate) din cele 5 bunuri specifice erei Progresiste, la fiecare 24 ore (adica 30 bunuri nerafinate). Aceste bunuri ajung direct la Tezaurul ghildei cand se culege bonusul.
Jucatorul ajunge in era Moderna si, la acelasi nivel, bonusurile vor fi: 2400 fericire si cate 6 bunuri rafinate din cele 5 bunuri specifice erei Moderne la fiecare 24 ore (adica 30 bunuri rafinate).
 

DeletedUser6079

Guest
sa asteptam era pro-moderna poate avem ceva bun acolo:))
 
Sus