Bătălii - eroare internă

  • Autor subiect DeletedUser5248
  • Data de început

DeletedUser5248

Guest
Salut. Astăzi, imediat ce a apărut mesajul acela în joc în care se vorbește despre cei 8 ani pe care-i împlinește acest joc, nu am mai putut să dau nici o luptă.
Este valabil pentru GvG, continent, expediția ghildei etc. Imediat ce încerc să dau bătălia, îmi apare mesaj cu eroare internă și trebuie să reîncarc pagina. Am făcut tichet la suport dar mi s-a spus că eroarea nu are legătură cu acel mesaj. Personal, nu știu ce să mai cred, că are sau nu legătură, dar un lucru este cert. Și anume că problema este una foarte mare și te împiedică să joci de la egal la egal cu ceilalți jucători.
Dovezile le-am trimis deja când am făcut tichet la suport, ca să nu creadă cineva că vorbesc aiurea.
Ceea ce am specificat, este valabil doar pentru lumea Cirgard, în cazul meu, acolo unde am contul de joc mult peste conturile de pe celelalte lumi de joc.
În cazul în care și voi întâmpinați o astfel de problemă, fie pe lumea C sau altă lume de joc, vă rog să-mi spuneți.
O zi bună.
 

DeletedUser9621

Guest
Salut, si eu am pățit la fel, doar pe B.
A durat 2 săptămâni până cand am putut să bat iar.
Singurele bătălii pe care le puteam da erau cele de la egipteni, în rest nimic. Nici nu puteam sa vad bătălia cand ma ataca cineva.
 

DeletedUser5248

Guest
Să zicem că va mai dura și la mine până se rezolvă problema. Am găsit o soluție de mijloc - negocierile. Merge la expediția ghildei, câmpurile de luptă, continent (pentru minereurile de pe Marte). La GvG doar prin luptă se rezolvă problema, cu pumnii adică:))) Mă rog, aștept să se rezolve problema cât mai curând posibil, că altceva nu pot face momentan.
 
Sus