Back story

  • Autor subiect DeletedUser7925
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7925

Guest
Există o modalitate de a afla data când ne-am creat contul....câte resurse am cheltuit câte medalii pf-uri şi diamante am cheltuit adică cam totul despre contul nostru?:devil::devil:
 

DeletedUser3920

Guest
Pai poate daca intrebi la Suport, dar eu nu as intreba asa ceva pt ca imi imaginez cum ar fi sa fiu eu in locul lor... )))
medalii poti sa sti cate ai consumat... dai la clasamentul global: http://prntscr.com/4jyk4g
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8891

Guest
defapt la clasament is cate medalii ai facut tu in total...si daca ai intreba supportu cred ca o sa le fie greu daca o sa intrebe oricine asta :)
 

DeletedUser3920

Guest
Pai despre suport acelasi lucru am zis si eu, iar medaliile consumate si medaliile facute nu crezi ca e acelasi lucru?
 

DeletedUser8891

Guest
Nu chiar...la clasament zice cate medalii ai facut in total si tu probabil ai consumat pe toate sau doar jumate
 

DeletedUser3920

Guest
Intr-adevar, dar poti puuuur si simplu sa te uiti cate medalii ai... faci un mic calcul("cate medalii ai facut" - "cate medalii ai in prezent" ) si ai aflat cate ai consumat, dar de ce trebuie neaparat sa sti cate ai consumat ? eu unul as prefera sa stiu cate am facut pana acum cu totul(exact asa cum sunt in clasament) , dar sincer chiar nu ma intereseaza asa de mult medaliile.
 

DeletedUser7925

Guest
nici pe mine nu prea mă interesează medaliile dar ar fi frumos să şti câte pf-uri ai consumat şi câte resurse...aşa ca să-ți faci o idee :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus