Ban!!

  • Autor subiect DeletedUser8406
  • Data de început

DeletedUser8406

Guest
Salutare, știe cineva de ce am luat ban pe cont, eram conectat cu gamecenter de la iPhone ... și acum 2 zile primesc mesaj ca blocarea permanenta!
Folosirea conturilor de suport este interzisă !!
stiie cine ce însemna ?
si dacă mai pot sa îmi recuperez contu inapoi!! Mersi frumos!!!
 

DeletedUser10378

Guest
Apropo... Dacă ai avut conturi suport, succes. O să te doară
 

DeletedUser10378

Guest
Când incerci săte loghezi ai acolo butonul magic de suport
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Nu există niciun tichet creat de pe acest cont. Vă rog să reîncercați.
 

DeletedUser8406

Guest
Nu există niciun tichet creat de pe acest cont. Vă rog să reîncercați.
Pai pe alt cont am făcut ... dany 1van și astăzi am mai făcut un tichet eram conectat cu gamecenter nu stiu. Nici parola.... eram conectat tot timpu..!
 

DeletedUser12551

Guest
Pai pe alt cont am făcut ... dany 1van și astăzi am mai făcut un tichet eram conectat cu gamecenter nu stiu. Nici parola.... eram conectat tot timpu..!

adica recunosti ca ai mai multe conturi, pai atunci ce vrei sa mai faci, ai incalcat regulamentul si ai fost blocat permanent.
cei care triseaza sunt scosi din joc.
si trisor si cu gura mare
 

DeletedUser7314

Guest
Apropo, stie cineva cum este posibil ca unii jucatori sa urce in clasament intr-o singura zi cu 3 milioane de puncte? Daca , da, spuneti-mi si mie cum, ca eu joc din 2013 si mi s-a cam luat sa fiu asa depasit aiurea!!!
 

DeletedUser10378

Guest
Lupte, donare de bunuri, crescut legendare... Consum de bunuri prin negocieri sau cercetări... Lista poate continua
 

dunbarton

Well-Known Member
O varianta ar fi asta:
- a avut multe cladiri de nivel maxim de la evenimente, unele chiar dubluri sau tripluri, a cumparat expansiuni si a amplasat toate cladirile;
- pe langa asta, a completat un nivel la toate CL; daca pe acea lume tu esti in primii zece, iar cresterea lui te-a deranjat, inseamna ca si el e pe aproape, ceea ce inseamna ca are CL la niveluri mari

Cred ca acel coleg a incasat salariul pe aprilie si a bagat ceva bani in diamante, mai ales ca este obligat sa stea in casa si nu prea are pe ce sa-i cheltuiasca
 

Dumi.

Well-Known Member
Apropo, stie cineva cum este posibil ca unii jucatori sa urce in clasament intr-o singura zi cu 3 milioane de puncte? Daca , da, spuneti-mi si mie cum, ca eu joc din 2013 si mi s-a cam luat sa fiu asa depasit aiurea!!!
cu 3 milioane nu stiu, dar ce iti pot spune e ca ajunsesem in marte cu carari din moderna sau postmoderna, prin oras. Am uitat sa le upgradez sau nu am dat importanta la vremea respectiva. Doar faptul ca le-am schimbat pe toate cu alei de marte, mi-a adaugat 2.850.000 la punctaj.
Daca mai adaug si cele spuse mai sus si lupte din GBG pe sectoare full de tabere de asediu si GVG, nu e imposibil.
 

DeletedUser7314

Guest
Posibil, imi aduc aminte cand am schimbat si eu drumurile ca am luat puncte multe, dar oricum jocul a inceput sa lase FOARTE MULT de dorit. Nu e posibil ca unitatile atacate sa beneficieze de 8 OPT lovituri ochi ager si eu doar de una intr-o singura lupta!! deja incepe sa-mi fie SCARBA!!!!
 
Sus