Banare

maiadi1

Member
Ce inseamna exact banarea unui jucator,cat timp dureaza,ce interdictii are?De ce unor jucatori nu li se poate completa la cladirile legendare un loc bara unde se copleteaza fiind inactiva?
 

Vali

Well-Known Member
am inteles.. esti jucator nou.. ti-as spune sa citesti regulamentul si wiki-ul, dar pierzi jumatate din viata facand asta :D
Banarea inseamna sa nu mai poti juca o perioada de timp. Cat? Depinde de gravitatea cazului... poate fi de 24 ore, poate fi permanenta (atunci cand postezi de exemplu in chatul global ca vinzi contul :D )
De ce nu le poti completa cu puncte? Pentru ca nu esti prieten, coleg de ghilda sau vecin. Doar la cei mentionati poti sa depui puncte. Si mai exista cazurile cand nivelul nu e deschis sau cand cladirea nu e conectata la drum.
 

maiadi1

Member
mai sunt cazuri,in afara de cele descrise de tine,unde poti sa pui pf pe un loc si apoi nu stiu din ce motiv,nu mai ai acces,devine inactiva fereastra unde ar fi trebuit sa completezi.Am in lista de prieteni un asemenea caz.
 

Vali

Well-Known Member
Pai asta chiar e cazul in care cladirea nu e conectata la un drum. Chiar daca ai puncte puse si vrei sa mai pui, n-ai cum pana nu conecteaza proprietarul cladirea la drum.
 
Sus